نجاری مبل

نجاری مبل حرفه ای است که طی ان چوب را توسط ابزار آلات مخصوص تراشیده و به فرم حساب شده برای ساخت مبل در می آورند. نجاری مبل  با کنار هم قرار دادن الوار های بریده شده به اندازه های معین و تشکیل اسکلت اولیه مبل اغاز می شود که استحکام و عمر مبلمان به نحوه قرار گیری الوار ها کنار یک دیگر وابسته است.

نجاری مبل در کارگاه های بزرگ نجاری به صورت مرحله ای توسط چندین نفر انجام می شود و هر کدام از انها بخشی از کار را پیش می برند تا فریم مبل با استحکام بالا به بخش رویه کوبی ارسال شود.

نجاری مبل ، تعمیر و بازسازی بخش های چوبی ان را نیز در بر می گیرد و همچنین اگر چوب مبلمان شما کیفیتش را از دست داده باشد می توانید آن را به کارگاه نجاری بسپارید تا اقدامات لازم برای احیای آن صورت گیرد.

نتیجه تعمیرات همراه نجاری مبل

نجاری مبل را به یک متخصص خبره واگذاری نمایید حتی اگر نیاز تعمیر مبلمان شما بسیار جزئی باشد ، چرا که نجاری یک حرفه ی بسیاری تخصصی است و هر کسی نمی تواند رضایت مشتری را جلب نماید.

نجاری مبل با بالاترین کیفیت تنها در صورتی انجام می پذیرد که شما مبل خود را به دست یک نجار کار ازموده و مجرب بسپارید و همچنین ابزار آلات کارگاهی پیشرفته نیز نقش بسزایی در کیفیت مبل دارند ، امروزه تجهیزات پیشرفته و مدرن بسیاری به کمک نجاران آمده است و میزان کیفیت و دقت کار آنها را تحت تاثیر خود قرار داده اند.

چوب ماده ای پیچیده و سخت در عین حال قابل انعطاف به اشکال مختلف می باشد که در ساخت لوازم چوبی و صنایع زیر شاخته کاربرد فراوانی دارد و از متریال اصلی در ساخت مبلمان چوبی به شکار می رود.

نجاری یا درودگری ، نخستین  حرفه از صنایع چوب  به شمار می رود و به افرادی که توسط ابزار الات کارگاهی مخصوص مشغول به ساخت محصولات چوبی هستند نجار یا درود گر می گویند ، محصولات چوبی می تواند شامل درب ، پنجره ، دکوراسیون ، میز ، صندلی ، کابینت ، قایق ، مبلمان و غیره باشد.

نجاری مبل در منزل

نجاری مبل در منزل از خدماتی است که گروه کاری هیواد به مشتریان خود ارائه می دهد و تنها در صورتی امکان پذیر است که در محیط شما قادر به انجام ان باشیم ، در بسیار ی از موارد شکستگی و اسیب های چوب مبل به اندازه ای هستند که در محل قابل رفع و رجوع می باشند و نیازی به صرف های حمل مبل به کارگاه نیست.

نجاری مبل در کارگاه مختص مبلمان چوبی است که برای تعمیر نیاز به ابزار الات کارگاهی دارند و همچنین انجام نجاری روی انها در محل همراه با شلوغی و الودگی های ناشی از خاک اره خواهد بود.

هزینه نجاری مبل

همانطور که می دانید مبلمان در انواع گوناگونی توسط متریال های متفاوتی تولید و عرضه می شوند و هر کدام از آنها روش تولید خود را دارند و باید برای تعمیر دوباره به دست استادکار آن متریال سپرده شود.

متریال به کار رفته در مبل نقش اصلی را در تعیین هزینه نجاری مبل را دارند هر چقدر این متریال ارزشمندتر باشند در نتیجه هزینه نجاری نیز بالاتر می رود و ظرافت کاری روی مبل نیاز بیشتر می شود.

نوع چوب مبلمان شما نیز می تواند تاثیر مهمی روی هزینه تعمیرات مبل بگذارد و از انواع چوب های به کار رفته در مبلمان می توانیم به چوب های روسی ، گردو ، راش ، سفید ، بلوط و… اشاره کرد که هر کدام قیمت و ویژگی خاص خود را دارند.

هنگام خرید مبل اولین بخشی که باید بدان توجه کنید چوب مبل است ، کیفیت و ماندگاری مبل شما در درجه اول به چوب ان بستگی دارد.

نجاری مبل و تغییرات متریال

کلاف ساختمان و اسکلت مبل را شکل می دهد و در صورتی که از کیفیت پایینی برخوردار باشد به مرور زمان خراب شده و سبب نارضایتی شما از خرید تان می شود.

ایا برای دریافت خدمات نجاری مبل نیازی به حضور در کارگاه های نجاری است؟

خدمات نجاری مبلمان نیز همانند بسیاری از خدمات  وارد فضای انلاین شده است و این بدان معنی است که دیگری نیاز به جستجوی سنتی برای یافتن کارگاه نجاری معتبر برای تعمیرات مبل نیست و به راحتی می توانید به صورت انلاین با متخصصان خبره و نام اشنا در تماس باشید.

بسیاری از مبلمان دارای ظرافت بالایی هستند و جابجایی غیر اصولی ان توسط مشتریان برای انتقال به کارگاه ممکن است سبب صدمه به مبل و بالاتر رفتن هزینه تعمیرات گردد.

یکی از مهمترین دلایل برتری سفارش انلاین نجاری مبل نسبت به حضور فیزیکی در کارگاه های نجاری این است که پس از ثبت سفارش شما منتظر حضور نجار خواهید بود و سبب صرفه جویی در هزینه و وقت شما خواهد شد.

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ