خدمات تعمیرات مبل

تعمیرات مبل در اصطلاح به نوسازی و تغییرات در ساختار مبلمان گفته می شود، که تمامی ایرادات موجود از پارچه تا فوم و کلاف را در بر می گیرد. با هزینه ای بسیار کمتر از خرید دوباره مبل می توانید بر اساس سلیقه خود، یک ساختار و طرح تازه ای را در مبلمان و دکوراسیون محیط خانه و ادارات ایجاد کنید.

تعمیرات مبل امروزه مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است. کارگاه های زیادی برای ارائه خدمات در این حوزه در رقابت می باشند. اما شفافیت هزینه تعمیر مبل در کنار کاهش زمان خدمات و تحویل و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ پارچه، و استاندارد بودن تمامی بخش های مورد استفاده در تعمیرات مبلمان، می تواند نشان دهنده میزان اعتبار یک شرکت ارائه دهنده خدمات نوسازی مبل در تهران باشد.

تعمیرات مبل ارزان در تهرانتعمیرات مبل در تهران و کرج نیازمند چند شاخص بسیار کلیدی است. شامل کارگاه مجهز و به روز، پارچه های وارداتی و تولید داخل با تنوع و استاندارد بالا، استخدام و به کارگیری نیروهای فنی کاربلد و با تجربه، و همچنین ضمانت خدمات و زمان بندی مشخص برای افزایش رضایت مشتری می باشد.

»برای مشاهده نمونه کار تعمیر مبل کلیک کنید«

اشنایی با خدمات تعمیرات مبل

روش کار شرکت تولیدی خدماتی هیواد به این شکل است، که پس از تماس مشتری و دریافت اطلاعات کافی و بررسی های اولیه و ارسال تصاویر پارچه های متناسب با مبلمان منزل یا ادارات، یک کاتالوگ از طرح و رنگ های پیشنهادی برای تعمیرات مبل ارسال می شود. پس از تایید از سوی مشتری یک کارشناس به محل اعزام و تاییده نهایی را دریافت کرده، و مبل با احتیاط بالا به کارگاه حمل شده و کار نوسازی عملیاتی می شود.

زمان و هزینه در تعمیرات مبل بسیار حائز اهمیت است. بر هیچ یک از همکاران ما پوشیده نیست، که باید علاوه بر شفافیت هزینه و قیمت خدمات از تخفیفات ویژه نیز در هر منطقه از تهران استفاده کرد. برای تحقق این موضوع، کل مجموعه هیواد نیز برای تمامی مشتریان خود تا حد ممکن تخفیف مناسبی را در نظر گرفته است.

تعمیرات مبل تهران

کارگاه تعمیرات مبل در تهران، باید دارای ویژگی هایی نظیر بزرگی مجموعه برای ساماندهی روزانه بیش از صد دست مبل راحتی، اداری و استیل، دستگاه های cnc و برش چوب پیشرفته، متخصصان حوزه رویه کوبی و منبت کاری و رنگ کاران ماهر، همچنین استفاده از بهترین و مقاوم ترین پارچه های موجود در بازار، برای افزایش کارکرد مبلمان در سطوح مختلف، برای جوابگویی تمامی تقاضاهای دریافتی باشد.

بورس تعمیرات مبل به سطح بالایی از تقاضا با ویژگی های منحصر به فرد اطلاق می شود، که مورد توجه مردم مناطق مختلف تهران و کرج است. در گروه هیواد نیز توجه ویژه ای به این مسئله شده است، که در زمان های مختلف سال ارائه می شود.

سعی کرده ایم برای هزینه تعمیرات مبل یک ساز و کار مشخصی تدوین کنیم، تا در هنگام ارائه خدمات به مشکل نخورده و به صورت دقیق فاکتور هزینه ای را در اختیار مشتری قرار دهیم. پس برای تعیین هزینه های پیش رو نیاز است، تا ابتدا اطلاعات از کارفرما دریافت شود. پس از ان قیمت مشخصی در اختیارش قرار گیرد.

تعمیرات مبل در کارگاه تهراناز شما عاجزانه تقاضا داریم که فریب لیست قیمت تعمیرات مبل را که شرکت ها و گروه های نامعتبر ارائه می دهند را نخورید. زیرا برای رفع ایرادات نوسازی درجه یک لازم است، تا بهترین نوع پارچه مبلمان و فوم و اسنفج و رنگ استفاده شود. تا مدت طولانی از هزینه اضافی راحت شوید.

یکی از مزایای استفاده از خدمات نوسازی مبلمان در تهران، که از سوی شرکت هیواد مورد توجه است، بحث حمل و نقل رایگان و ضمانت ماندگاری هر نوع تغییری است که به مبل داده می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در حوزه اموزش تعمیر مبل مقالات مربوط به این حوزه را مطالعه کنید.

نحوه تعمیرات مبل راحتی ، اداری و استیل

تعمیرات مبل یکی از راهکارهای موثر برای بازگشت ظاهر فرسوده و یا اسیب دیدگی بخش های مختلف مبل به حساب می اید. به همین منظور کارگاه های تولیدی تعمیر مبل در تهران و کرج به وجود امده اند.

تعمیرات مبل کاملا به صرفه بوده و توجیه اقتصادی دارد. زیرا با تورم بالای امروز و قیمت تمام شده بالای تولید مبل، بهترین پیشنهاد برای بازگشت کارایی و ظاهر، بدون شک استفاده از تعمیر مبل می باشد.

خدمات تعمیرات مبل با تعویض رویهتعمیرات مبل یکی از خدماتی است، که برای دریافت ان باید اطلاعات کافی از : قیمت ، شناخت و اگاهی از روکش و پارچه مبل، درک صحیح از کلاف و استخوان بندی اصلی مبل را داشته باشید. تا در هنگام درخواست برای خدمات در تهران و کرج به مشکل خاصی برنخورید.

خدماتی که تحت عنوان تعمیرات مبل در تهران انجام می گیرد به شرح زیر است:

 • تعمیرات مبل اداری و استیل، همچنین انواع مبل های خانگی و راحتی
 • رنگ کاری تخصصی مبل با بهترین رنگ های موجود در بازار با ماندگاری بالا
 • تعویض رویه و پارچه مبل با توجه به بودجه مشتری در سطح درجه یک و دو
 • تعمیر فوم و همچنین تعویض اسفنج مبل، که در تعمیرات مبل حائز اهمیت است.
 • تعمیر کامل مبل های از کارافتاده و شکسته و ایجاد یک ظاهر بسیار عالی

شرح مراحل و نحوه تعمیرات مبل از منزل تا کارگاه

زمانی که شما تصمیم می گیرید، که مبلمان منزل خود را تعمیر کنید. اولین موضوعی که به ذهنتان می رسد، کسب اطلاعات از اینترنت است. با سرچ کلید واژه خدمات تعمیرات مبل ، موارد زیادی برای شما به نمایش در خواهد امد. که به طریق های مختلف اطلاعاتی را دریافت می کنید.

در ابتدا باید عرض کنیم که در هنگام جستجو به هیچ وجه قول قیمت های پایین یا شعارهای بی جهت مانند تعمیرات مبل ارزان را نخورید. در ادامه به هر یک خواهیم پرداخت.

نمونه تعمیرات مبلخوب شما تصمیم به تغییراتی در مبل های قدیمی خود گرفته اید، حال می خواهید بدانید که مراحل کار چیست و تعمیر مبلمان را از کجا باید شروع کنید. قبل از هر کاری چه اقداماتی لازم است، و دلیل اینکه شرکت و کارگاه های تعمیرات مبل زیاد بوده اما بازدهی کار پایین است چیست؟

با یک حساب و کتاب ساده می توانید بفهمید که چه میزان پول برای نوسازی مبلم نیاز است. سپس با مطالعه و کسب اطلاعات درست یکی از کارگاه ها و شرکت های تولیدی را برای تعمیر مبل انتخاب کنید. با انها تماس گرفته و مشاوره اولیه را دریافت کرده و ادرس محل مورد نظر را اعلام کنید.

گروه خدماتی هیواد در سراسر تهران و کرج، اماده ارائه خدمات در سطوح مختلف است. پیشنهاد ما قبل از هر اقدامی تماس با تیم فنی ما، و گرفتن اطلاعات اولیه و مشاوره های پیش از شروع کار است.

هزینه تعمیرات مبل را نیز در همین صفحه به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد. لازم است صبور بوده، و تا پایان با ما همراه باشید. زیرا هدف اصلی ما از ایجاد وب سایت تعمیر مبلمان منازل و اداری و استیل، تنها اشنایی بیشتر شما عزیزان با فرایند کار و نحوه اجرا از شروع تا پایان است.

اموزش تعمیرات مبل در کارگاهخوب پس از گفتگو و تصمیم گیری نهایی، نوبت به ارسال وسیله نقلیه موتوری از جمله : وانت ، نیسان و خاور به محل مورد تقاضا می رسد. بسته به تعداد و ابعاد مبل این پارامتر حمل و نقل تعیین می شود که معمولا برای رعایت بیمه بار از خاور استفاده می شود.

پس از دریافت و ارسال مبلمان از تهران و کرج به کارگاه تعمیرات مبل، حال نوبت به اجرای عملیات بازسازی می رسد. در ادامه وارد موارد تخصصی می شویم که پیشنهاد می کنیم، حتما از بخش مقالات سایت دیدن کنید که به شدت قابل توجه بوده و کارساز است.

بورس تعمیرات مبل

بورس تعمیرات مبل بهترین مکان ممکن برای انتخاب یک کارگاه معتبر و حرفه ای برای انجام تعمیر و نوسازی با بالاترین کیفیت است ، محله یافت اباد تهران در گذشته مرکز تولید و بورس این خدمات در تهران بوده است ، در حالی که کارگاه های بسیاری از گذشته تاکنون در حال فعالیت هستند.

در حال حاضر نیز این محله به عنوان بورس تعمیرات مبل محسوب می شود اما بخش های عمده ان را مراکز فروشگاهی و نمایشگاه های مبلمان تشکیل می دهند ، مشکلات متعددی همچون ترافیک و هزینه های حمل و نقل کالا سبب شده تا بسیاری از مردم انتظار دریافت خدمات مورد نیاز خودشان همانند بازسازی ساختار مبل را در محله و یا منطقه خود داشته باشند، اما در حال حاضر این امر امکان پذیر نیست.

خدمات تعمیرات مبل در تهرانساخت کارگاه و یا اجاره مغازه برای ایجاد بورس تعمیر مبل در برخی از مناطق تهران و کرج بخصوص در محلات مرفع نشین مقرون به صرفه نیست و حتی اگر این اتفاق هم رخ دهد هزینه های کارگاه و اجاره روی تعرفه خدمات تاثیر فراوانی خواهد داشت.

در تمامی زمینه ها اینکه چقدر حق انتخاب داریم بسیار مهم است و دلیل اینکه همیشه برای یافتن کالا و خدمات به دنبال بورس ان هستیم حاکی از اهمیت این موضع است.

نحوه دسترسی به بورس تعمیرات مبل

مبلمان از مهمترین و کاربردی ترین لوازم در خانه ها و محل کار می باشد و نقش ان را در دکوراسیون داخلی نمی توان نادیده گرفت ، استفاده مداوم از ان می تواند باعث تغییر در ظاهر و حتی نشیمن گاه ان می شود.

گذر زمان حتی گران قیمت ترین مبلمان را نیز دچار فرسودگی می کند ، تعمیرات مبل راهکاری کم هزینه برای نوسازی و اعمال تغییرات دلخواه بر روی ان است.

اسیب به پایه مبل ، پارگی یا سایش رویه مبل ، شکستگی و حتی خرابی های فوم و اسفنج ها با تعمیر مبل قابل رفع هستند و هزینه ان بسیار کمتر از هزینه تعویض مبل است و اقتصادی ترین تصمیم خانواده ها خواهد بود.

از انجا که ملبمان وسیله ای پرکاربرد هستند و قطعات بسیاری در نحوه عملکرد ان موثر هستند ، برای نوسازی ان لازم است به مراکز اصلی یا به اصطلاح بورس ان مراجعه کنید تا بازسازی را به صورت کامل و بدون نقص انجام دهند.

خدمات مرتبط با بورس تعمیر مبلمان به دو شیوه قابل دریافت می باشد ، شیوه نخست مراجعه به نمایندگی تعمیرات مبل و تحویل ان جهت انجام کلیه عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و نوسازی مبل توسط تعمیرکاران ماهر است.

بهترین قیمت برای تعمیر مبلشیوه دوم ثبت درخواست توسط مشتریان برای حضور کارشناس در محل برای بررسی های دقیق و ارائه راه حل های مناسب است ، در این روش مشتریان تنها دغدغه انتخاب طرح و رنگ جدید مبل را خواهند داشت و کلیه مراحل ارسال و دریافت مبل به کارگاه توسط پرسنل باربری گروه تولیدی خدماتی هیواد به صورت رایگان صورت می پذیرد.

تاثیر دنیای اینترنت روی بورس تعمیر مبل

اینترنت یکی از با نفوذترین تکنولوژی های ارتباطی است و ابعاد وسیعی از دنیای امروز انسان ها را در بر گرفته است، خدمات تعمیرات مبل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

افزایش تعامل بین مشتریان و شرکت ها و تسهیل دسترسی مشتریان به یک کارگاه معتبر، از تاثیرات مثبت اینترنت بر بورس تعمیر مبل بوده است.

تعمیرات مبل و تعویض پارچهتعویض پارچه مبل یکی از ارزان ترین راه حل ها جهت تغییر دکوراسیون است ، اگر می خواهید تغییر اساسی در دکوراسیون انجام دهید رویه مبل تان را عوض کنید ، تغییر در شکل ظاهری مبلمان یکی از پر تقاضا ترین درخواست ها در این حوزه است.

اینترنت سریعترین و ارزان ترین راه ممکن برای دسترسی به کاتالوگ ، نمونه کارهای قبل و بعد شرکت های معتبر می باشد و قبل از انتخاب کیفیت خدمات و اعتبار ان شرکت را بررسی نمود.

کارگاه مجهز تعمیرات مبل

کارگاه مجهز هیواد متشکل از استادکاران متبحر تعمیرات مبل و بهترین رویه کوب های صنعت مبلمان می باشد که دو دهه ارائه خدمات صادقانه مسیر پیشرفت خود را با رضایت بالای مشتریان خود طی می کند.

کارگاه بزرگ و مجهز تعمیرات مبل هیواد در تهران و کرج فعال می باشد، که با بهره مندی از ابزار های پیشرفته روز دنیا توانایی نوسازی انواع مبلمان قدیمی و فرسوده شما را با بالاترین کیفیت ممکن را داراست.

استادکاران کارگاه تخصصی رویه کوبی و نوسازی با مناسب ترین قیمت و با استفاده از متریال مرغوب و درجه یک به مرمت و رفع مشکلات این بخش حیاتی منازل شما خواهند پرداخت.

رویه کوبی و تعویض اسفنج، کلاف و فوم مبلمان راحتی ، استیل و  کلاسیک و هر انچه که از یک کارگاه مجهز تعمیر مبل انتظار دارید را توسط حمل و نقل رایگان براورده خواهیم ساخت.

مشاوره ، بازدید و حمل و نقل بار به صورت رایگان و همکاری با برند های معتبر داخلی و خارجی جهت تامین متریال درجه یک ، پارامتر هایی هستند که کارگاه بزرگ و مجهز ما را تبدیل به یک برند معتبر کرده اند.

تعمیر فرسودگی مبل در کارگاه

تعمیر فرسودگی مبلمان در کارگاه تعمیرات مبل به روش های مختلفی صورت می گیرد و مختص مبلمانی است که به مرور زمان بنا به دلایل مختلفی ساختار انها دچار فرسودگی می شود.

تعمیر فرسودگی مبل یک مکانیزم فنی برای از بین بردن هر گونه فرسودگی های رویه و فریم مبلمان می باشد که به وسیله ابزارالات پیشرفته و مواد استانداردی است که برای انواع مبلمان مقادیر و مواد متفاوت و تایید شده هستند.

تعمیر فرسودگی مبل از زیر شاخه های اصلی حوزه تعمیرات مبل است که اجرای ان توسط متد های روز به صورت علمی و تخصصی و بر اساس تجربه استادکاران ماهر میسر می باشد.

فرسودگی اسیبی است که می تواند تمامی اجزای مبل را در بر بگیرد، که زمان و محل وقوع ان به نحوه استفاده و کیفیت متریال بستگی خواهد داشت و در این صنعت هیچ گونه محدویتی برای تعمیر فرسودگی مبل وجود ندارد.

ترمیم نشیمنگاه با تعمیرات مبلاین بخش از فریم ان اغاز شده و موارد رویه و محتویات مبل از جمله فنر ، فوم و اسفنج مبل را شامل می شود، و هر کدام از این موارد به وسیله استادکار ان بخش انجام می شود.

مبلمان نیز همانند سایر لوازم به مرور زمان مستهلک می شوند. یک اسیب طبیعی و گریز ناپذیر است؛ که در اثر گذر زمان و فرسایش پدید می ایند، فرسودگی و استهلاک در واقع یک نوع کاهش بهاست که حتی در صورت استفاده صحیح و نگهداری مناسب از ان رخ خواهد داد.

خوشبختانه کلیه ایرادات مبل نیز همانند سایر لوازم کاربردی بشر به واسطه خدمات تعمیرات مبل رفع می گردند. دیگر نگرانی از هزینه های سرسام اور تعویض مبل بی معنی است و احتمال تعویض در صورتی خرابی تنها 1 درصد است و ان هم به علت بروز اسیب شدید روی کلاف مبل می باشد.

متاسفانه در صورت بالا بودن اسیب کلاف مبلمان تعمیرکاران مبل شانس چندانی برای نوسازی مبلمان نخواهند داشت. زیرا هر هزینه ای صرفه اقتصادی نخواهد داشت. این را بدانید که ارزش تعمیر مبل به استحکام و سلامت کلاف بستگی دارد.

معمولا فنرهای مبل پس از مدتی دچار پیچ خوردگی ، خم یا فرسودگی می شوند. باید برای رفع این مشکل ان را به کارگاه تعمیرات مبل سپرد. هزینه ای بسیار کمتر از تعویض کامل خواهد داشت.

سمباده زنی قسمت های پوسیده و رنگ پریده و رنگ کاری برای احیای پوسیدگی رنگ فریم و قسمت های چوبی مبلمان انجام می شود؛ تا از لحاظ ظاهری مبل را اماده ی استفاده و پذیرایی مهیمانان نماید.

تعمیر فرسودگی رویه مبل نیز با تعویض پارچه مبل امکان پذیر است و می توانید به راحتی یک تغییر و تحول اساسی در مبلمان خود ایجاد کنید. اگر می خواهید که تغییرات اعمال شده به چشم بیاید از پارچه مبلی با طرح و رنگ جدید استفاده کنید.

معرفی خدمات تعمیرات مبل در تهران

امروزه خدمات تعمیر مبل در تهران به یکی از خدمات ضروری در پایتخت تبدیل شده است. با توجه به این واقعیت که مدعیان بسیاری در این زمینه وجود دارد، مراجعه به یک مرجع تخصصی همانند گروه تولیدی خدماتی هیواد، این اطمینان را به شما می دهد، که با کیفیت ترین خدمات را با مقرون به صرفه ترین هزینه و در کمترین زمان ممکن دریافت می کنید.

ارائه خدمات تعمیرات مبل در تهران توسط تیم خدماتی ما در کارگاه مجهز و در دسترس، توسط استادکاران مجرب این حوزه صورت می گیرد. انجام این خدمات برای انواع مبلمان و برندها می باشد، بنابراین اجرا و پیاده سازی استاندارد های لازم در این فرایند به عنوان مهمترین شاخص در امر بهبود نوسازی به شمار می رود.

تعمیرات مبلمان در تهران یکی از مهمترین تحولاتی است که در زمینه بهبود رفاه و اقتصاد خانوار در کشور به وقوع پیوست، موضوع زیباسازی دکوراسیون محیط خانه و محل کار همواره مورد توجه قرار می گیرد، که مبلمان بیشترین تاثیر را روی ان دارد.

به هر حال نمی توان از این نکته چشم پوشی کرد، که فرسودگی و ایرادات مبلمان محرک اصلی خرید مبلمان جدید برای ایجاد تحول در محیط هستند. بسیاری از مبلمان، از کلاف مستحکمی برخوردار هستند و تنها ظاهر رویه انها فرسوده و یا دفرمه شده است، قابلیت بازیابی حالت اولیه حتی با طراحی دلخواه را دارند.

تعمیر مبل و تغییرات پارچهمبل نیز همانند بسیاری از وسایل پر کاربرد زندگی روزمره انسان ها قابلیت تعمیر و تعویض قطعات فرسوده و معیوب را دارا می باشد. در این فرایند قطعات معیوب و اسیب دیده تعمیر می شوند، یا اینکه قطعات مرغوب و درجه یک جایگزین انها می شود.

قیمت تعمیرات مبل در بازار چگونه است؟

به واسطه گسترش نگرش مردم به فرهنگ تعمیر و بهره وری هزینه ها به علت تورم و مشکلات اقتصادی، صنعت مبلمان طی چند سال اخیر دچار تحولی عظیم و تغییرات عمده ای شده است. این تحول باعث گرایش بیشتر مردم به خدمات تعمیرات مبل و بازسازی شده است.

قیمت تعمیرات مبل در بازار امروز به دلیل افزایش چشمگیر و چندین برابری تقاضا نسبت به گذشته و حضور گروه های نامعتبر دچار نوسان گردیده است. تردیدی نیست که در عصر تولیدات انبوه و رقابت بی انتها، مراکزی در جهت ارائه این خدمات اعلام امادگی نمایند.

جهت دریافت قیمت تعمیرات مبل در بازار این حوزه،  حتما می بایست از طریق مراکز فنی مجاز و معتبر اقدام نمایید. تا مورد سودجویی قرار نگیرید. مبلمان نیز از ان دسته وسایلی است که پارچه و متریال ان دارای درجه مرغوبیت و کیفیت می باشد.

استفاده از متریال نامرغوب و تنها توجه به نوسازی ظاهری توسط مراکز غیر فنی مواردی هستند، که قیمت تعمیرات مبل در بازار را دچار اختلال می کند. به بیان دیگر چشم پوشی از مقاوم سازی کلاف مبل و استفاده از متریال بی کیفیت سبب می شود تا مبلمان پس از مدتی استفاده دوباره به این خدمات نیاز پیدا کند.

تعمیرات مبل با ضمانت

کیفیت نهایی حاصل شانس و یا اقبال نیست، بلکه به مدیریت و تخصص نیازمند است. در عصر حاضر از ویژگی های مهم بازار خدمات رقابتی بودن ان است. اکثر مراکز غیر فنی با استفاده از راهبردهایی نظیر خدمات ارزان در تهران به دنبال جذب بیشتر مشتریان هستند.

کارگاه های تعمیرات مبلمان معتبر و مجهز، برای به سر انجام رساندن وظایف خطیر خود جهت ارتقا سطح کیفی مبلمان، نیازمند استفاده از متریال درجه یک و ابزار مناسب برای ارزیابی و اطمینان کیفی از روند و فرایند های مربوط است.

آیا تعمیرات مبل به صرفه است؟

آیا تعمیرات مبل به صرفه است ؟ یا اینکه تعمیرات مبل انجام دهیم یا یک دست مبل نو بخریم ؟ و سوالاتی از این دست که بسیاری از افراد به دنبال یافتن پاسخ انها هستند و همواره تعمیر وسایل کاربردی در مقابل تعویض انها گزینه روی میزی همه ی ما خواهد بود.

برای پاسخ به این سوال که آیا تعمیر مبل به صرفه است یا تعویض ان حتما نیاز به کارشناسی های دقیق اولیه توسط استادکاران خبره می باشد تا به طور کامل سلامت کلاف و اجزای ان مورد بررسی قرار بگیرد.

پس از بررسی اگر کلاف مبل شما کیفیت و بافت خوبی داشته باشد؛ انجام هر گونه عملیات نو سازی و تعمیر مبل صرفه اقتصادی خواهد داشت و هزینه ای که متحمل خواهید شد در برابر خرید مبل جدید ناچیز است.

بهتر است بدانید که پروسه تعمیرات مبل تنها مربوط به بخش های اسیب دیده می باشد و از انجام هر گونه اضافه کاری برای کاهش جلو گیری می شود. تنها در صورت تقاضای مشتریان فرایند نوسازی و تعویض قطعات روی دیگر بخش ها انجام خواهد شد.

از دید کارشناسان این زمینه، زمانی تعمیر مبل به صرفه است که این پروسه از قانون حمایت از حقوق مشتریان پیروی کند. تعمیرات تنها در صورت ضرورت با استفاده از متریال مرغوب انجام شود. در این پروسه مشتریان نقش اصلی را در قیمت تعمیرات مبل ایفا می کنند.

شما طراح سبک جدید مبلمان خود هستید و این یکی از مهمترین مزیت های تعمیر مبلمان بوده که در نوع خود بی نظیر است. همان چیزی که این کار را برای شما به صرفه می کند و کافی است دست به کار شوید و مبل تان را با دیزاین محیط و سلیقه تان هماهنگ کنید.

اگر رویه مبل شما رنگ و جذابیت اولیه خود را ندارد، یا فرسوده شده نگران نباشید. ابتدا یک پارچه مبلی متناسب با نوع مبل و سلیقه خودتان انتخاب نمایید. باقی کار را به یک کارگاه مجهز تعمیر مبلمان معتبر بسپارید. تعویض پارچه همانطور که شما خواسته اید انجام می شود. دوباره توسط پرسنل حمل و نقل تحویل شما می گردد.

همینطور اگر با نشیمن و پشتی مبل احساس راحتی نمی کنید؛ انها را به دست تعمیرکار بسپارید تا درصورت نیاز از فوم درجه یک برای احیای نرمی و راحتی انها استفاده شود.

خدمات رنگ کاری در تعمیرات مبل می تواند به شما در نوسازی رنگ و ظاهر مبل بسیار کمک کند و رنگ رویه و چوب مبل تان را متناسب با سلیقه و طراحی داخلی محیط تغییر دهید.

تعمیرات مبلمان با حمل و نقل رایگاناز سوی دیگر ترک ، خط و خش ، لکه ها و شکستگی ها نمی توانند دلیل محکمی برای تعویض مبل باشند. رفع این موارد با کمترین هزینه حتی در محل با مواد و ابزار مخصوص امکان پذیر است.

و دیگر پارامتری که سبب می شود تا تعمیرات مبل به صرفه تر از تعویض مبلمان باشد؛ انجام بسیاری از امور رفع ایردات جزئی در محل است که به طور کامل نظاره گر مراحل بازسازی خواهید بود.

البته قبلا هم اشاره کردیم که گروه کاری هیواد برای رفاه حال مشتریان کلیه امور حمل و نقل بار را رایگان در نظر گرفته است.

اگر به لحاظ پارامتر زمان هم بخواهیم بررسی کنیم تعمیر مبل به صرفه است زیرا برای جستجوی مبلمان با طرح و رنگ دلخواه با توجه به تنوع محصولات و انبوهی بازار های بورس عرضه محصول، مدت زمان زیادی را متحمل خواهید شد.

اگر مبلمان شما دچار ایراد شده و یا اینکه از سبک فعلی ان خسته شدید لازم نیست راه دوری بروید تنها با یک تماس ساده سبک و ایده خود را روی مبلمان فعلی خود اجرایی کنید.

از کجا باید متوجه شوید، که مبلمان منزل یا اداری نیاز به تعمیرات دارد؟

تشخیص این موضوع به موارد متعددی بستگی دارد. اما اصل قضیه خود فرد است، که به عنوان استفاده کننده محسوب می شود. تصمیم اولیه با این شخص است، اما با پارگی در پارچه مبل، ایجاد شکستگی از بخش های مختلف، نیاز به رویه کوبی مبل، اسیب به کلاف مبلمان و همچنین پریدگی رنگ، نیاز به تعویض رویه مبل باید با مراکز معتبر ارائه خدمات تماس گرفت.

روی مبلمان خود نشسته اید، ناگهان متوجه شکستگی پایه ها و دسته می شوید، یا صدای غیر معمولی از مبل به گوش می رسد، یا در هنگام بلند شدن متوجه پارگی در پارچه مبل شده، ناگهان شوک بزرگی به شما وارد می شود، و به فکر چاره می افتید.

اولین موردی که به ذهن شما خطور می کند، تماس با دوست و اشناست تا یک کارگاه معتبر تعمیرات مبل به شما معرفی کنند، تا در پایان و هزینه های اعمال شده یک نتیجه مناسب را شاهد باشید. اما برای شما راه حل دیگری داریم و ان دریافت اطلاعات از اینترنت است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود رسانه های جمعی، و دسترسی ازاد به اطلاعات سبب شده است، تا پاسخ هر مشکلی را از گوگل دریافت کنید. در بحث تعمیر مبلمان منزل نیز این امکان وجود دارد، تا یک کارگاه مجهز را پیدا کرده و با تماس با این مراکز، بحث نوسازی و بهسازی را ممکن کنید.

کارگاه تعمیرات مبل در تهراندر واقع تمامی بخش های مبلمان با ارزش شما قابل ایجاد تغییر است. در ابتدا کلاف بررسی شده و در ادامه فوم و اسفنج تعویض گردیده، و با رویه کوبی تخصصی پارچه نیز اضافه می شود.

کیفیت هر قسمت برای ماندگاری و طول عمر مبل تاثیر گذار می باشد. لازم است تا اصلی ترین بخش منازل و ادارات خود را به کارگاه تعمیرات مبل معتبر بسپارید، تا با رضایت بالایی کار نهایی را تحویل بگیرید.

خرابی یا سالمی کلاف مبل، چه نقشی در تعمیرات مبلمان دارد؟

سوال کاملا کلیدی که در هنگام ارتباط با ما از شما نیز پرسیده می شود. زیرا در صورتی که کلاف درجه یک باشد و سالم باشد، به شما پیشنهاد می شود که برای تعویض پارچه مبلمان منزل خود از بهترین جنس استفاده کنید. اگر کلاف مبل دچار ایراد یا ضعف باشد، هزینه زیاد برای پارچه مبل در هنگام تعمیرات کار غیر معقول است. زیرا ماندگاری و پایداری مبلمان به شدت تحت شعاع کلاف می باشد. تعویض کلاف مبل نیز از کارهای تخصصی است، که در کارگاه تولیدی هیواد قابل اجراست.

شاید به جرات بتوان اذعان کرد که کلاف، نقش کلیدی در مقاومت بخش های دیگر مبل ایفا می کند. زیرا تمامی موارد مانند اسفنج و فوم بر روی ان سوار می شود و در بین تعمیرکاران مبل به استخوان بندی مبلمان شهرت دارد.

در اصل کیفیت بندی و قیمت گذاری اصلی در هنگام خرید مبل در کلاف خلاصه می شود. پیشنهاد ما این است که در هنگام تهیه یا تعمیرات مبل حتما به کلاف نگاه ویژه ای داشته باشید. زیرا طول عمر و میزان استحکام به این قسمت بستگی دارد، که شامل پایه ها، دسته، تاج، گوشواره و در اصطلاح عام ساختمان اصلی مبل راحتی، استیل و اداری را شامل می شود.

ساختار مبل از دو بخش کلاف و رویه تشکیل شده است و اولین بخشی که در تعمیر مبلمان مورد بررسی قرار می گیرد، قسمت کلاف است تا دچار شکستگی یا ایراد نشده باشد تا بتوان اسفنج و فوم و در نهایت پارچه را بر روی ان سوار کرد.

کلاف از چوب های متنوعی تولید می شود و در هر منطقه ای متناسب با موقعیت جغرافیایی و تغییرات اقلیمی توسط تولیدکنندگان حوزه مبل ساخته شده و عرضه می گردد، که در تعمیرات نیز باید در صورت ترمیم جزئی متناسب با نوع چوب اولیه و در صورت تعویض کامل کلاف از بهترین نوع استفاده شود.

یکی از نکات مهم در تعمیرات مبل در تهران این است که، به دلیل پوشیده شدن کامل کلاف توسط پارچه و فوم این امکان که مشتری به خوبی شاهد کیفیت کلاف باشد، وجود ندارد و این انصاف و اعتبار کارگاه تولیدی است، که با ارائه مستندات مشخص از استاندارد بودن این بخش بسیار مهم اطمینان حاصل کند.

برای تشخیص ایراد در کلاف و نیاز رفع مشکل به این چند مورد دقت کنید تا از نگرانی خارج شوید: عدم خروج صدای ناهنجار در هنگام نشستن روی مبل، تراز بودن تمامی پایه ها، باید سطوح نشیمن بدون ناهمواری باشد، نقاط اتصال از جمله پایه ها و دسته جدا نشده و ترک خوردگی نداشته باشند.

پارچه چه نقشی در تعمیر مبل دارد

پارچه مهم ترین و اساسی ترین ماده اولیه در مبلمان است. همه ما می دانیم که نقش پر رنگی را در جلوه ظاهری مبلمان و دکوراسیون محیط دارد. پارچه اولین قسمتی است  که افراد با انها ارتباط برقرار می کنند، و بسیاری از مبلمان با نام پارچه هایشان شناخته می شوند.

پارچه مهمترین بخشی است که، در فرایند تعمیرات مبل مورد توجه قرار می گیرد. نوسازی به واسطه تعویض انها صورت می گیرد. دسته بندی و انواع مختلفی در کیفیت های مختلفی برای انها وجود دارد، که هر کدام از انها متناسب با سلیقه مشتریان و سبک مورد نظر استفاده می شود.

نقش پارچه در خدمات مبل به قدری بالا بوده که مهمترین دغدغه کارگاه های معتبر تهیه انواع انها در درجه های کیفیتی گوناگون می باشد. تطابق پارچه ها با محیط و سلیقه افراد با توجه به تنوع محصولاتی کمی دشوار است، جنس و شکل ظاهری مبلمان گویای کاربرد ان می باشد.

نمونه کار تعمیرات مبلتعمیرات مبل باعث می شود که مخاطبین احساس کنند که یک دست مبلمان به تازگی ساخته شده است. زیرا با استفاده پارچه های جدید و ساز و کارهایی که در این فرایند اعمال می شود، کیفیت و کارایی مبلمان به بالاترین سطح خود خواهد رسید.

یکی دیگر از مسائلی که نقش پارچه را در تعمیر مبلمان پر رنگ تر می کند، دوخت و روکوب استاندارد ان روی کلاف و بخش های دیگر مبل است. در صورتی که این فرایند در بالاترین حد استاندارد خود صورت گیرد، علاوه بر داشتن مبلمانی نو، دوام و ماندگاری ان تا سالیان طولانی تضمین می شود.

در بحث تعیین قیمت تعمیرات مبل، دستمزد تعمیرکار مبلمان و همچنین هزینه ایاب ذهاب چگونه محاسبه می شود؟

دستمزد تعمیرکار مبل به میزان تخصص و کارایی و همچنین تجربه در کنار میزان کارکرد تعیین می شود. با حقوق وزارت کار متفاوت است، زیرا هم زحمت زیادی را طلب می کند و هم بازار تقاضای بالایی دارد. این حوزه درگیری فیزیکی بالایی را طلب می کند.

رویه کوبی مبل بالاترین تخصصی است، که برای یک کارگاه تولیدی نیاز است. منبت کاری و رنگ کاری و همچنین ورق کاری مبلمان راحتی و اداری، استیل نیز نیاز به تربیت و جذب نیروی انسانی کاربلد و مجرب دارد.

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات مبل راحتی

مبلمان راحتی بیشتر سهم تقاضای بازار را در سالهای اخیر به خود اختصاص داده است. دلیل این موضوع هزینه به صرفه هنگام خرید در کنار طرح بندی و نوع استفاده می باشد. خوب کاملا منطقی بوده و امروزه در جهزیه خانواده ها نیز از این نوع مبل استفاده شده است.

اما هزینه تعمیرات مبل راحتی چگونه برآورد می شود، که چند نکته کلیدی دارد که کوتاه اشاره می کنیم.

تقویت ساختار مبلمان با تعمیراتاصلی ترین بخش در مبلمان راحتی بدون شک پارچه ان است، که در بازار نیز به راحتی قابل خریداری بوده و جای نگرانی نیست. به دلیل همکاری ما با اصلی ترین واردکننده و تولید کنندگان این نوع پارچه ها، به سادگی مشکلات وسیله راهبردی شما را حل خواهیم کرد.

حال سوال اینجاست که تعمیرات کدام نوع مبل سخت تر است! که در پاسخ باید عرض کنیم که روکوب مبلمان راحتی به مراتب کار سخت تری است. اما به شما این اطمینان را می دهیم، که تعیین قیمت تعمیرات مبلمان راحتی در هیواد نسبت به رقبا خیلی کمتر بوده، و دلیل این موضوع کار کردن مستقیم و بدون واسطه می باشد.

تفاوت تعمیرات مبل استیل با تعمیر مبل اداری

یک شعار جالب در بین تعمیرکاران مبل رایج است و این موضوع می باشد، که اگر مبلمان منازل و یا ادارات شما هنوز از هم نپاچیده و منفجر نشده اند بهتر است، به فکر تعمیرات و یا تعویض پارچه و رویه کوبی باشید و در صورت لزوم از خدمات رنگ کاری مبلمان استفاده کنید.

زمان و هزینه در کنار تغییرات مکانیکی و غیر مکانیکی و همچنین ابعاد، و از همه مهمتر شکل و متعلقات جانبی باعث ایجاد تفاوت در تعمیرات مبل استیل و مبلمان اداری است. در حالت کلی مبل استیل در بخش های هنری کار بیشتری می برد. به مراتب زمان و هزینه بیشتری نیز نیاز دارد، برای دسته های مبل استیل نیاز به پرداخت و خراطی ساده تری دارند.

زمانی که مراحل تعمیرات مبل به پایان می رسد. لازم تا با پرداخت و بتونه کاری و کیلر زدن به گونه عمل شود، تا نقاطی که دچار تغییرات شده اند با دیگر نقاط تفاوت نداشته باشند. هزینه کردن برای این منظور کاملا کار منطقی بوده و انگار یک دست مبل نو خریداری کرده اید.

تعمیرات مبل جایگزینی برای خرید مبل

تعمیر مبل و خرید مبل دو گزینه روی میز کسانی است که از دکوراسیون فعلی خانه یا محل کار خود خسته شده اند، و سعی در انجام تغییرات متناسب با شخصیت ، سبک محیط و سلیقه خود با کمترین هزینه ممکن را دارند.

شما به راحتی می توانید از خانه بیرون بروید و با پرداخت هزینه ای سنگین با یک دست مبل جدید برگردید. یا اینکه مبل خود را برای نوسازی و تعمیر به دست کارگاه های معتبر بسپارید، تا تغییرات دلخواه شما را با کمترین هزینه ممکن روی مبل انجام دهند.

از گذشته تاکنون همواره تعمیرات در مقابل تعویض یا خرید قرار گرفته است. بسیاری هنوز طرفدار دور انداختن و خرید کردن لوازم جدید هستند. اما غافل از این که می توان با پایین ترین هزینه ها نیز تغییرات اساسی در دکوراسیون داد، و در بسیاری از مواقع عمل تعمیر با نو خریدن برابری می کند اما به شرطی که تعمیرکاران در کار خود  تبحر داشته باشد.

این تنها مزیت انتخاب تعمیرات نمی باشد ! بلکه در ادامه به موارد و مزیت های متعددی که می تواند سبب برتری تعویض رومبلی و رویه کوبی مبل نسبت به خرید مبل جدید شود ، اشاره می کنیم. درست است که خرید یک دست مبل جدید زرق و برق و هیجان خاص خود را دارد، اما تعمیر مبل نیز همان کار را می تواند بکند.

تعمیرات مبل با بهترین کیفیتنو کردن و تغییرات در دکوراسیون منزل برای همه ی ما بسیار اهمیت دارد. مخصوصا که در ایام پایانی سال باشیم، اما عوض کردن خیلی از وسایل هزینه ای اضافه برای ما خواهد بود. برای مثال عوض کردن هر ساله مبل بسیار اشتباه است.

زمان و بودجه مالی  از ضرورت هایی است، که قدرت انتخاب ما را تحت تاثیر قرار می دهند. بسیاری عمل تعمیرات مبل را زمان بر قلم داد می کنند، اما با توجه به اینکه مبل های جدید موجود در بازار علاوه بر زیبایی و کیفیت دارای کلی اپشن اضافی هستند که ممکن است، به کار شما نیایند و فقط جیب شما را خالی می کنند.

مدت زمانی که لازم است تا شما به یک شرکت معتبر خدمات تعویض رویه مبل در کنار مشاهده نمونه کارها دسترسی داشته باشید، کمتر از چند دقیقه است. اما برای خرید مبل نو لازم است بازار های یک شهر را به طور کامل بگردید تا در انتها تنها به یک جمع بندی نامشخص و تضاد برسید.

حفظ هویت دکوراسیون خانه با تعمیر مبلمان

مبلمان جدید امروز به سرعت از مد می افتند و جای خود را با طرح های جدید عوض می کنند. پس تنها راه حفظ هویت دکوراسیون خانه تعمیر مبلمان قدیمی است .

شاید در ابتدا با کلی هیجان به سراغ خرید مبلمان جدید بروید، و پس از کلی تحقیق و بررسی در بازار و مقایسه مبلمان با یکدیگر بالاخره یک دست مبل متناسب با نیازتان تهیه کرده باشید.

تعمیرات جای تعویض مبل اما پس از مدتی که ظاهر اولیه خود را از دست داده باشد، و  اتفاقا متوجه شوید که ان مدل دیگر تولید نمی شود. ایا هنوز هم می خواهیم همه این کار ها را تکرار کنید؟

تعمیر هم اسان تر است و هم راحت تر و شما فقط طرح خودتان را سفارش می دهید. اما برای خرید باید سلیقه سازنده را نیز متحمل شوید. وقتی مبل تعمیر و اماده شد همان حس خوبی را خواهید داشت که روز اول در مغازه خرید مبل تجربه کرده اید.

تعمیر مبل ضامن حفظ سلامت محیط زیست

دیگر نیازی به توضیح مفصل برای حفظ سلامت محیط زیست و رواج فرهنگ مصرف گرایی نیست. زیرا همه شما به خوبی می دانید که برای تولید یک دست مبلمان چوبی و صنعتی جدید نیاز به قطع درختان و مصرف متریال زیادی است.

وقتی که مبلمان قدیمی را تعمیر می کنید، هم مبل و خاطراتتان را با ان حفظ می کنید و می دانید که اصالت خریدنی نیست، هنوز هم تعمیر بهتر از دور انداختن و تعویض است.

ایا همیشه تعمیر مبل جوابگو هست؟

حال با خواندن این مطلب و اشنایی با برخی از مزایای تعمیر مبلمان شاید تصمیم به تعمیر مبل خود داشته باشید. بزرگترین سوال شما این است! که ایا می توان انواع مبلمان را با انواع متریال تعمیر کرد؟ پاسخ مثبت است.

شما می توانید هر نوع مبلی را با هر متریالی تعمیر کنید. متخصصان تعمیرات مبلمان می توانند بر اساس سلیقه شما توسط انواع پارچه های رومبلی از چرم تا چرم مصنوعی و متریال مختلف مبل را ترمیم کنند، و پیش از ان با ارائه طرح های متنوع شما را در انتخاب طرح دلخواه یاری کنند.

چرا شعار تعمیرات مبل ارزان اشتباه محض است؟

تعمیرات مبل ارزان یک شعار توخالی و سراسر دروغ است. زیرا در خدمات تحت عنوان ارزان باید از پارچه بی کیفیت استفاده کرد. باید رویه کوبی مبل را در پایین حالت استاندارد انجام داد. در تعمیر مبل ارزان از بازسازی و تقویت کلاف پرهیز کرد، و در پایان نیز یک مبلمان در ظاهر زیبا و در باطن غیر مقاوم و کاملا غیر استاندارد را در اختیار مشتری قرار داد.

پس این را بدانید که گروه هایی که این شعار را سر می دهند، کاملا به دنبال فریب شما هستند و کارگاه تولیدی مجهزی نیز در اختیار نداشته، و غیر هزینه های اضافی چیز دیگری را برای شما نخواهند داشت.

هزینه تعمیر مبل در تهران و کرج بر چه اساس تعیین می شود

فاکتورهای زیادی برای تعیین هزینه تعمیر مبل در هنگام محاسبه و اعلام به مشتری لحاظ می شود. باز هم به سلیقه و بودجه و خواسته خود افراد بستگی دارد. زیرا در هنگام قیمت گذاری از مشتریان خواسته می شود، که نوع پارچه مصرفی و تمامی متعلقاتی که قرار است، در تعمیر مبل لحاظ شود را خود انتخاب کنند.

البته لازم به ذکر است که ما با دانش فنی و تجربه و شناختی که از انواع مبل استیل و اداری و راحتی داریم، می توانیم تا حدود زیادی باعث انتخاب درست تر شویم. در حالت کلی برای هزینه تعمیر مبلمان در تهران و کرج بهتر است، که با ما تماس حاصل کنید تا راهنمایی دقیقی را دریافت کنید.

تعمیرات مبلمان در منزل نیز امکان پذیر است؟

بله دقیقا امکان پذیر است. اما خوب کاملا محدود به ایرادات جزئی می باشد. برای تغییر کلی در ساختار مبلمان حتما باید در کارگاه عملیات بازسازی و تعمیرات و تعویض بر روی ان انجام شود، و در موارد جزئی مثل پارگی های کوچک که نیاز به دوخت دارد یا رنگ کاری در ابعاد کم و همچنین تعویض بالشت های مبل، گاهی چسب کاری پارچه در چوب از تعمیرات مبل در منزل استفاده می شود.

اموزش تعمیرات مبل برای افراد مبتدی

بسیاری از افراد تمایل دارند که تعمیرات مبلمان خود را در موارد جزئی و سطحی در منزل انجام دهند. یادگیری نکات و اموزش های مربوطه، می تواند ماندگاری مبلمان شما را تا سالیان زیادی ضمانت کند.

اموزش تعمیرات مبل برای افرادی مبتدی برای ان دسته از عزیزانی است، که نگه داری از وسایل منزل برایشان بسیار حائز اهمیت می باشد و به دنبال راهکارهایی برای مراقبت از انها هستند.

گاهی اوقات ایرادات مبلمان به اندازه ای جزئی هستند که به راحتی توسط ابزار در دسترس شما رفع می شوند. به عنوان مثال نشیمن مبلمان به علت فشار نیروی وزن دچار نشست و فرورفتگی می شوند. اگر قسمت نشیمن مبلمان شما دارای زیپ باشد، به راحتی می توانید فوم و اسفنج های انها را تعویض کنید.

درز زدگی، رنگ پریدگی و شکستگی های جزئی از جمله مواردی هستند، که شما می توانید با کمی اموزش انها را به راحتی در منزل انجام دهید. اموزش تعمیرات مبل ارائه شده توسط استادکاران ماهر این زمینه می تواند به شما در انتخاب موثرترین راه حل و کاهش هزینه ها کمک نماید.

فرقی نمی کند که مبلمان شما از جنس استیل است و یا چوبی، اسیب های جزئی را با رعایت نکات فنی ترمیم نمایید. یکی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در هزینه ها یادگیری اموزش های تعمیرات مبلمان در خانه است. با این کار می توانید تعمیرات را خودتان انجام دهید.

رویه کوبی در تعمیر مبلمان

به خاطر داشته باشید که عملکرد و کیفیت نهایی مبلمان در گرو برقراری ارتباط موثر میان اجزای تشکیل دهنده انها می باشد. برخی اشتباهات می توانند باعث گسترش ایراد شود، و یا امکان تعمیر و ترمیم ان بخش برای همیشه از بین برود.

قطعا افرادی که به کیفیت ظاهری و عملکرد مبلمان خود اهمیت زیادی قائل هستند، دوست دارند با یک تیم و مرکز متخصص و مجهز جهت رسیدن به نتیجه ای مطلوب همکاری کنند.

بیشتر بخوانید:              تعمیرات فوم مبل یکی از بخش های حیاتی نوسازی

چه زمانی باید نسبت به تعمیرات مبل اقدام کرد؟

اگرچه نگهداری و مراقبت از مبلمان امری ضروری بوده و تاثیر مثبتی روی افزایش طول عمر ان خواهد داشت، اما نیاز به تعمیرات مبل یک امر انکار ناپذیر بوده و هر مبلی بالاخره زمانی بدان نیاز پیدا خواهد کرد.

متاسفانه بسیاری از افراد نسبت به مراقبت از مبلمان و نظافت انها بی اعتنا هستند و این دسته افراد سریعتر از سایرین متحمل هزینه تعمیر وحتی تعویض مبلمان می شوند. مبلمان علاوه بر اینکه جنب رفاهی دارند، برای دکوراسیون و طراحلی داخلی نیز مهمترین عنصر محسوب می شوند.

ابتدا باید بدانید که بسیاری از مواردی که به کارگاه تعمیرات مبل ارسال می شوند، جهت نوسازی و اعمال تغییرات بر روی انها می باشد. حتما لازم نیست که مبل شما دچار ایراد در بخش رویه و یا شکستگی در بخش های چوبی ان شده باشد، می توانید برای نوسازی نیز از این خدمات استفاده کنید.

مبلمان به عنوان مهمترین بخش در دکوراسیون داخلی نظم و ترتیبی خاص به محیط می دهند و همه روز بر انواع و جذابیت انها افزوده می شود. طرح های متنوع امروزی سبب شده تا بسیاری در هنگام خرید به کیفیت پارچه و متریال تشکیل دهنده انها اهمیت ندهند و تنها زیبایی را ملاک خرید قرار می دهند.

از انجا که مبل عنصر رفاهی محسوب می شود، استفاده از انها در طول روز بسیار زیاد است و در معرض اسیب و خرابی قرار می گیرند. مبلمان بی کیفیت سریعتر خراب می شوند و ظاهر و ساختار انها دچار اشکال می شود.

تعمیرات مبلمان هیچ گونه محدودیتی ندارد و شامل کلیه بخش های ان می شود. هرچه مبل شما کمتر دچار اسیب شده باشند، پس از فرایند تعمیر هیچ گونه تفاوتی با نو نخواهند داشت.

تعمیرات مبل در نوسازی خانه

تقریبا مناسب ترین زمانی که می توانید برای تعمیرات مبل خود اقدام نمایید، در حین نوسازی خانه می باشد. فرض کنید می خواهید با صرف هزینه ای بالا خانه خود را بازسازی کنید و به سبک محیط های امروزی نزدیک تر نمایید.

با این کار قطعا لازم است که دکوراسیون داخلی نیز مطابق ان تغییر کند و لوازم جدیدتر جایگزین شوند. اگر مبلمان شما که عنصر مرکزی دکوراسیون محیط محسوب می شود، سالم باشند سه راهکار پیش روی شما قرار خواهد گرفت که هر کدام از انها معایب و مزایای خاص خود را دارند.

نمونه درجه یک تعمیرات مبل در تهرانراهکار اول اینکه دیزاین محیط را منطبق با سبک مبلمان فعلی خود طراحی کنید، یعنی شما با صرف هزینه ای بالا و انجام تغییرات مطابق با سبک مبل، محیط داخلی را نوسازی خواهید نمود. در این مواقع تغییرات هر چقدر عمده و هزینه بر هم که باشند، زیاد به چشم نخواهند امد و ممکن است معدتی بعد نیز از تکراری بودن محیط دلسرد شوید.

خرید مبلمان جدید به عنوان راهکار دوم و هزینه بر است که می تواند تحول و تغییرات دلخواه شما را روی دکوراسیون محیط انجام دهد. در واقع کسانی که از سبک مبلمان فعلی خود خسته شده اند به سراغ گزینه تعویض می روند.

در فرایند نوسازی خانه و تعویض مبل اگر به دنبال ایجاد محیطی رسمی هستید به سراغ مبلمان چرمی بروید و اگر به دنبال ایجاد محیط رفاهی هستید، مبل راحتی می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. مبل سلطنتی نیز برای محیط های پر زرق و برق توصیه می گردد.

تعمیرات و نوسازی مبل راهکار سوم و بسیار اقتصادی که امروزه طرفداران زیادی هم پیداه کرده است. شما می توانید با صرف هزینه ای بسیار پایین قسمت های معیوب مبلمان خود را تعمیر کرده و روکش های قدیمی را تعویض کنید.

در صورتی که مبلمان شما سالم است و قصد نوسازی خانه خود را دارید، می توانید روکش مبل خود را مطابق با دیزاین جدید تعویض کنید و یا نرمی و راحتی از دسته رفته انها را بازیابی کنید.

پیش از انجام تغییرات حتما از مشاورین و کارشناسان حوزه طراحی داخلی و تعمیرات مبل مشاوره دریافت نمایید تا به یک نتیجه ایده ال مد نظرتان برسید.

تعمیرات مبل در تعویض خانه

تعمیرات مبل در زمان تعویض خانه نیز یکی از مباحث مطرح در این زمینه می باشد. تقریبا تاثیر طرح و رنگ رویه مبلمان بر روی دکوراسیون محیط و هماهنگی ان با سایر عناصر بر کسی پوشیده نیست.

تعویض خانه و رفتن به خانه جدید نیز همراه با چالش های زیادی همراه است. تعویض خانه روشی است که برخی از مردم برای تغییرات سبک زندگی خود از ان استفاده می کنند. با اینکار بدون دغدغه و نگرانی بابت هزینه و معضلات بازسازی خانه می توانید به سرعت به یک محیط جدیدتر بروید.

اگرچه تعویض خانه راه حلی اسان تر نسبت به نوسازی ان محسوب می شود، اما این کار هم شما را با چالش هایی روبه رو خواهد کرد.  مسئله مهمی که وجود دارد این است که ایا مبل شما با دیزاین خانه جدید سازگاری خواهد داشت؟ و یا اینکه نوع مبل شما با سبک محیط در تضاد نباشد.

در صورتی که توانسته باشید خانه ای مطابق با وسایل فعل خود تهیه کنید، نیاز به انجام هیچ گونه تغییراتی نخواهید داشت. در غیر این صورت باید از راهکار هزینه بر خرید مبل جدید و یا از راه حل مقرون به صرفه تر یعنی تعمیرات مبل استفاده نمایید.

بحث اسباب کشی و صدمات احتمالی که ممکن است در این فرایند برای مبلمان رخ دهند، جزئی ترین مسئله ای است که در بحث رفتن به خانه جدید شما را نیازمند خدمات تعمیرات مبل خواهد نمود.

تعمیرات مبل در زمان اسباب کشی

همانطور که گفته شد خرابی هایی که ممکن است در حین اسباب کشی رخ بدهند، از مهمترین عوامل ارسال مبل به کارگاه تعمیرات مبل می باشد. اما به طور کلی اسباب کشی یکی از بهترین زمان هایی است که می توانید نسبت به تعمیرات و نوسازی مبلمان خود اقدام کنید.

دلایل بسیاری وجود دارد که این زمان را نسبت به سایر زمان ها مهمتر می کند. شما برای جابجایی مبلمان خود به خانه جدید باید پول به باربری پرداخت نمایید. این در حالی است که حمل و نقل مبل توسط شرکت های معتبر به صورت رایگان صورت می گیرد. همچنین با کاهش حجم مبلمان از اثاث خانه شما، مسئله اسباب کشی اسان تر و سریع تر انجام می گیرد.

معمولا پروسه اسباب کشی و چیدمان خانه جدید یک هفته به طول خواهد انجامید، این مدت زمان فرصتی کافی برای شما ایجاد خواهد کرد که از خدمات تعمیرات مبل برای تحول و انطباق دکوراسیون محیط خود استفاده کنید. در این مدت نبود مبل در خانه زیاد احساس نخواهد شد و همچنین دست و پا گیر شما نخواهند بود.

تعمیرات مبل در ایام نزدیک به سال نو

خدمات تعمیرات مبل در ایام نزدیک به سال نو رونق بیشتری دارد. بسیاری از خانواده ها در این ایام برای تغییرات در طراحی داخلی محیط خود از خدماتی نظیر تعویض رویه های مبل استفاده می کنند.

نوسازی و تعویض خانه نیز مهمترین دلایلی هستند که سبب افزایش چشمگیر تقاضا در این ایام می شوند. خرابی و ایرادات مبلمان که ممکن است در میهمانی ها جلب توجه کنند نیز عاملی برای ارسال مبل به کارگاه و یا درخواست حضور تعمیر کار برای رفع مبل ایرادات در محل می باشد.

به طور کلی تعمیرات مبل در ایام پایانی سال در دسترس تر می باشد و مراکز بسیاری جهت انجام ان دست به تبلیغات گسترده می زنند. در صورتی که تصمیم دارید در این ایام دست به تعمیرات و نوسازی مبل خود بزنید، بهتر است بدانید که در این ایام کارگاه ها وقت کمتری برای پاسخ به سوال شما داشته و مشاوره در زمینه انتخاب پارچه مناسب خواهند داشت.

توصیه ما به شما این است اگر قصد دارید در این ایام نسبت به تعمیرات مبل و نوسازی ان اقدام نمایید از همین حالا نسبت به تهیه ملزومات ان اقدام کنید تا در شلوغی ایام پایانی سال درچار سردگمی نشوید.

هیچ گونه محدودیت زمانی برای انجام این خدمات وجود ندارد، شما می توانید در هر زمان از طول سال برای انجام ان اقدام نمایید.

بیشتر بدانید:           تعویض پارچه مبل با رنگ و طرح های متنوع

دلایل محبوبیت تعمیرات مبل در تهران

دلایل محبوبیت تعمیرات مبل در بین مردم ایران نیاز به بررسی جامع و کامل دارد. این خدمات چند سالی است به صورت تخصصی توسط شرکت و کارگاه های مختلفی در تهران و شهر های بزرگ ارائه می شود. در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد محبوبیت این حوزه خدماتی بپردازیم.

در حال حاضر انواع مختلفی از مبلمان در بازار موجود می باشد که هر کدام از انها با توجه به دیزاین محیط و سلیقه افراد انتخاب می شود. بدون شک هر یک از این مبلمان زمانی دچار فرسودگی و خرابی خواهند شد و دیگر پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود.

سبک زندگی های امروزی اهمیت و تاثیر مبلمان را در دکوراسیون محیط داخلی بالاتر برده است. مبلمان هر خانه ای اولین بخشی است که بلافاصله پس از ورود به خانه توجه ها را به سمت خود جلب می کند. از این رو از اهمیت فراوانی برای خانواده ها مخصوصا بانوان دارند.
حال تصور کنید که با توجه به اهمیت بالای مبلمان در زندگی های امروزی برای تغییرات دکوراسیون و معضلات خرابی و فرسودگی مبل چه کار باید کرد؟ اگر به دهه 70 باز گردیم، قیمت ها مناسب بود و معمولا افراد تعویض و خرید مبلمان جدید را انتخاب می کردند.

اما با توجه قیمت نجومی مبلمان در بازار دیگر امکان تعویض و خرید برای همه مردم وجود ندارد. در این شرایط تعمیرات مبل می تواند گزینه مناسب پیش روی شما باشد. همچنین در برخی موارد نیز نمی توان به علت یک خرابی کوچک کل مبلمان را با هزینه ای هنگفت تعویض کرد.

یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت تعمیر مبلمان در بین مردم این است که برای تغییرات ظاهری و ساختاری مبل می توان از این خدمات استفاده کرد. تطابق مبل با دیزاین محیط و خارج کردن محیط از حالت یکنواختی می تواند شما را به سمت این خدمات سوق دهد. به طور خلاصه تر بخواهیم بگوییم می توانید طراحی مبل خود را به دست بگیرید.

چه زمانی تعمیرات مبل بهتر از خرید مبل جدید است؟

اینکه “چه زمانی تعمیرات مبل بهتر از خرید مبل جدید است؟” ممکن است به ذهن افرادی که تا به حال از این خدمات استفاده نکرده اند برسد. این مهمترین سوال مطرح در این حوزه به شمار می رود، چرا که هر مبلی ارزش و قابلیت تعمیر را ندارد.

در برخی از موارد ممکن است خرید مبل جدید بسیار به صرفه تر باشد. در ادامه بررسی خواهیم کرد که چه زمانی این حوزه به صرفه تر از خرید جایگزین برای انها است.

 • اسکلت و کلاف مستحکم و بدون نقص اولین پارامتر موفقیت محسوب می شود. اگر مبلمان فرسوده با رویه ای رنگ پریده دارید می توانید برای نوسازی انها اقدام کنید. پیش از انجام هر اقدامی کلاف مبل را بررسی کنید تا در صورت مقاوم بودن نسبت به تعمیر ان اقدام کنید.
 • همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، ممکن است شرایطی پیش بیاید که مجبور به انجام تعمیرات شوید. عدم رضایت از طرح و رنگ رویه فعلی مبل، تعویض خانه، تغییر دیزاین محیط و سایر عواملی که می تواند حتی مدت کوتاهی پس از خرید مبل شما را به سوی این خدمات سوق دهد.

در چنین شرایط سپردن مبلمان به کارگاه تعمیرات مبل مجهز و معتبر جهت اعمال تغییرات برای تطبیق مبل با محیط و سلیقه افراد به صرفه ترین گزینه ممکن خواهد بود.

 • برخی از افراد نسبت به انجام تغییرات بسیار حساس هستند و همواره به سبک و طرح خاصی از مبلمان علاقه مند می باشند. پس از گذشت سالها نسبت به مبل فعلی خود وابستگی پیدا خواهند کرد. بنابراین گزینه به صرفه برای این افراد مراجعه به یک مرکز معتبر تعمیرات مبل و استفاده از خدمات تعویض رویه و یا ترمیم بخش های اسیب دیده مبل است.

39 دیدگاه

 • با سلام، یک دست مبلمان استیل 7 نفره داریم و حدودا 3 سالی است که خریداری کردیم و دچار فرسودگی و رنگ پریدگی شدن.
  می خواستم ببینم که روند بررسی مبل و حمل و نقل به کارگاه تعمیرات مبل به چه صورت هست؟

  • سلام دوست عزیز، روند کار گروه تعمیرات مبل هیواد به این شکله که پس از تماس با کارشناس ما، مشاوره اولیه خدمت شما ارائه میشه و پس از ان برای انتخاب پارچه مبل نمونه کارهایی خدمت شما تقدیم میشه که پس از تایید اولیه، یک گروه به محل اعزام و مبلمان با ارزش شما به کارگاه انتقال داده میشه، تمامی مراحل از تماس تا تحویل مبلمان، کاملا بر اساس سلیقه شما و با رعایت ایمنی و کیفیت انجام می شود.

 • بسیار ممنون از مطلب بسیار کامل وب سایتتون.
  اشاره کردین که ارزشمند بودن تعمیرات مبل به کیفیت کلاف یا اسکلت ان هستش، برای مبلمان ما که کلافش قابل مشاهده نیست چطور میشه به این نتیجه رسید؟
  بازدید حضوری هم دارید برای چنین مواردی؟

  • سلام خدمت شما، ببینید کلاف مبل یکی از ملاک های اصلی تعیین مراحل تعمیرات و نوسازی در کنار تعیین هزینه خدمات است، کلاف در تعمیر مبل یک نقش اساسی رو ایفا میکنه و بازدید حضوری بهترین راه حل برای اطمینان از سالمی و کیفیت این بخش می باشد.

 • بنده خودم مدتی تو حوزه مبل کار کردم و اطلاعاتی که شما ارائه کردید رو تایید میکنم اما بهتره که تو جزئیات تعمیرات مبلمان وارد شید تا بازخورد بهتری بگیرید.

  • ممنون از اقای الیاس بزرگوار، تشکر بابت پیشنهاد خوبتون، حتما این کار در بخش مقالات و در قالب مجموعه اموزش کاربردی ارائه خواهد شد.

 • واقعا محتوای کاملی بود و اطلاعات کاملی کسب کردم.
  سوال بنده اینه که چرا با هر کارگاه تعمیرات مبل در تهران تماس می گیریم قیمت های مختلفی رو اعلام می کنند؟

  • ممنون از سوال به جا و عالی تون، دلیل این موضوع وجود کارگاه های مبل غیر مجاز در تهران است، بهترین راه حل برای دریافت قیمت های مناسب و واقعی استفاده از خدمات گروه های معتبر می باشد، به طور کلی هزینه تعمیرات مبل بر اساس هزینه مواد اولیه و دستمزد متعارف تعیین و اعلام می شود.

 • عالی بود لطفا در مورد نحوه تعویض رویه مبل بیشتر توضیح بدید و هزینه های این کار و داخل سایت قرار دهید

 • سلام، کدام بخش از مبلمان قابل تعمیر است.
  ما یک دست مبل داریم که حدود 10 ساله استفاده می کنیم و قصد داریم تمامی اجزاشو نو کنیم.
  اگر امکانش است اطلاعاتی در اختیارمون بگذارید.

  • با سلام خانم عزیزی، ممنونم از انتخاب گروه ما برای دریافت اطلاعات در حوزه تعمیرات مبل، تقریبا تمامی بخش های مبلمان راحتی و استیل قابل تغییر و ترمیم هستند، از کلاف تا فوم و پارچه تعویض میشن و تمامی مراحل مطابق با سلیقه شما و بهترین جنس های موجود در بازار اجرایی میشه.

  • بله؛ خدمات تعمیرات مبلمان گروه هیواد، برای سراسر تهران و کرج ارائه میشه، باید عرض کنیم که در حال حاضر جزء بهترین کارگاهای تعمیر مبل در سطح کشور هستیم.

 • سلام خسته نباشید،
  بنده به نوبه خودم از شرکت تعمیرات مبل هیواد کمال تشکر رو دارم، زیبایی و کیفیت مبل هامون دوچندان شده و خیلی راضی هستیم.

  • سلام و عرض ادب خدمت مشتری عزیز اقای کاظمی، باعث افتخار مجموعه هیواد بود که موجب رضایت بالای شما شد، تغییر پارچه مبل و رنگ کاری مبلمان شما با دقت بالایی اجرایی شد که نتیجه عالی رو رقم زد.

 • سلام و عرض ادب،
  خدمات تعمیرات مبل واقعا بی نظیره و میشه با یه هزینه پایین مبلمان خونه را نونوار کرد و از هزینه های سنگین خرید مبل جلوگیری کرد.
  با تشکر از مجموعه بی نظیر هیواد

 • مطالب جالبی بود، پارسال نزدیک عید ما مبل های منزل رو تعمیر کردیم اما واقعا باب دلم نبود و الان میخوام ببینم که میشه با حفظ محتویات داخلی مبل، پارچه ها تعویض شن؟ اگه این امکان هست چقدر زمان میبره تا تحویل بدید؟

  • سلام خانم کامیاب، بله تعویض پارچه بدون تغییرات محتویات داخلی مثل فوم و اسفنج انجام میشه، از زمان ارسال مبلمان به کارگاه حدود 2 تا 5 روزی کاری زمان نیازه و رنگ و طرح پارچه ها با سلیقه شما و مشاوره ما انجام خواهد گرفت.

 • باسلام و خسته نباشید خدمت پرسنل کارگاه تعمیرات مبل هیواد که کار تعویض پارچه مبلمان ما را در اسرع وقت و بهترین حالت ممکن تحویل دادند.

   • واقعا عالی بود بعد از گشت و گذار تو سایت های مختلف تعمیرات مبل به این بانک اطلاعاتی جامع رسیدم و لازم میدونم تشکر ویژه داشته باشم از نویسنده این مطلب.

   • جانم به این سایت واقعا عالی و حرفه ای و کاربر پسند، از نمونه کارهای تعمیرات مبل بیشتر فیلم بذارید مخصوصا از روند کار ممنونم.

    • سلام و عرض ادب، حتما برای افزایش اعتماد مشتری و نشان دادن تخصص تیم ما یک صفحه برای رسانه های خود قرار خواهیم داد.

 • تقریبا ده تا سایت رو مطالعه کردم و به جرات می تونم بگم که بهترین منبع برای گرفتن اطلاعات تو حوزه تعمیرات و خدمات مبل شما بودید، سوال بنده اینه که برای نگه داری مبلمان نیز راه کاری دارید و یا اینکه موقع خرید از کجا متوجه بشیم که کلاف استحکام لازم رو داره یا نه؟

  • سلام خدمت خانوم زمانی بزرگوار، در بخش مقالات توضیحات کامل در این مورد اورده شده است، برای تشخیص کلاف مبل در هنگام خرید یک محتوای کامل در حال نگارش است که به زودی بارگذاری خواهد شد.

    • اقای صادقی عزیز به دلیل نوسان قیمت این امکان وجود ندارد که لیست ثابت از خدمات در سایت قرار بگیرد. اما در اولین فرصت که احساس کردیم که افزایش یا کاهش قیمت محسوسی ایجاد نخواهد شد،حتما این کار را خواهیم کرد.

 • بنده از خدمات شما استفاده کرده ام و بارها به دوستان و اشنایان معرفی کرده ام از اقای احمدی تشکر ویژه دارم که مسئولیت حمل مبلمان مارو به عهده داشتند و به شدت اخلاق مدار بودند و از مدیریت تعمیر مبل هیواد ام ممنونم بابت خدمات درجه یک.

 • مطلب خیلی خوبی بود اما هنوز برای ما ابهام وجود داره که انواع رنگ و طرح پارچه چطوری به دست ما میرسه

  • با سلام برای این منظور پس از تماس شما برای دریافت تعمیرات مبل،؛ هم تصاویر و هم کاتالوگ پارچه ها به شما ارسال خواهد شد، در صورت نیاز نیز سرویسکار تیم ما بنا بر درخواست شما مدل های مورد تقاضا را به محل خواهد آورد.

 • شاید یکی از مهمترین فاکتورها برای مبل، داشتن پارچه مناسبه؛ اگه ممکنه فیلمی از انواع پارچه هاتون بذارید

  • در برنامه زمان بندی مجموعه فناوری اطلاعات ما حتما افزایش بخش های بصری و مقایسه و اماری و نموداری گنجانده خواهد شد، قصد داریم تا معتبرترین مرجع ارائه خدمات انلاین در حوزه خدمات پس از فروش مبلمان باشیم.

 • بسیار عالی، سعی کنید برای جلب اعتماد بازدیدکننده از نمونه کارهای بیشتری استفاده کنید تا درک بهتری از تعمیر مبلمان داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ