تعویض رویه مبل

تعویض رویه مبل در واقع اخرین راهکار پیشنهادی کارشناسان حوزه تعمیرات مبل به مشتریانی است که رویه مبل انها دچار فرسودگی و پارگی در بخش های مختلف ان شده است و انجام هر گونه عملیات بازسازی روی ان صرفه اقتصادی ندارد.

تعویض رویه مبل برای ان دسته از کسانی که  سعی دارند طرح و رنگ مبلمان خود را با محیط هماهنگ کنند نیز بسیار توصیه می شود ، شما می توانید با هر نوع پارچه و با هر رنگی از دیزاین جدید مبلمان خود لذت ببرید.

تعویض رویه مبل یکی از متداول ترین اقدامات در صنعت تعمیر مبل است چون به دلیل گرانی همه قادر به تعویض مبلمان نیستند اما در مقابل می توان به راحتی با صرف هزینه ای کمتر طراحی مبل خود را تغییر داد و به سلیقه خود ان را طراحی کرد.

خدمات تعویض رویه مبل در بر دارنده کلیه اقداماتی که سبب نوسازی مبلمان می شوند همانند تهیه و تعویض پارچه مبل ، فنر کشی ، تعویض فوم ها ، تعویض کوسن ها و رویه کوبی که می توان از ان به عنوان یکی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در هزینه ها نام برد.

در بسیاری از خانه های ما مبلمان به عنوان از مهمترین لوازم قیمتی خانه به شمار می روند و ارتباط مستقیمی با دکوراسیون محیط دارند ، مبل هایی که رویه انها کهنه شده است دکوراسیون محیط را زشت می کنند ، بنابراین اگر به زیبایی محیط اهمیت می دهیم به فکر تعویض مبل یا تعویض رویه مبل خواهیم افتاد.

تعویض رویه مبل بهتر است یا تعویض مبل ؟

اگر تمایل دارید که با صرف کمترین هزینه صاحب مبلی نو شوید تعویض رویه مبل را انتخاب کنید ، مطمئن باشید به همان اندازه خرید مبلمان نو احساس خرسندی خواهید نمود.

بسیاری از مبلمانی که تعویض می شوند فریم مقاومی دارند و تنها رویه انها دچار خرابی و فرسوگی می باشد و بسیاری بدون اگاهی از این مورد هزینه های سنگینی برای خرید و جایگزینی انها متحمل می شوند.

پیش از تعویض رویه مبل می بایست ساختار کلی مبل مورد بررسی قرار گیرد در صورتی که ساختار ان مناسب نباشد تنها هزینه ای اضافی برای ان پرداخت کرده اید و پس از مدتی می بایست دوباره برای ان هزینه پرداخت نمایید.

پارگی پارچه یا رویه مبل از عمده مشکلات استفاده از مبل می باشد که ممکن است برای انواع مبلمان رخ بدهد که باعث نامناسب نشان داده شدن دکوراسیون محیط می شود ، زمانی که بافت  و رویه مبل دچار مشکل می شوند دیگر قادر به استفاده از انها نخواهیم بود.

بسیاری به دلیل گران قیمت بودن مبلمان علیرغم وجود خرابی ها و فرسودگی ها به استفاده از مبل ادامه می دهند ، که باعث بهم ریختن طراحی منزل می شوند ، از همین رو اگر شما هم با چنین مواردی مواجه هستید می توانید به سراغ روش های رایج امروزی همچون تعویض پارچه و رویه مبل بروید.

اگر شما جزء ان دسته از کسانی هستید که در بازه های زمانی کوتاه دکوراسیون داخلی خانه را تغییر می دهند ، بهتر است بدانید که تعویض رویه مبلمان یکی از شاخه های پر تقاضای صنعت تعمیرات مبل می باشد که می تواند شما را در انجام تغییرات دلخواه با کمترین هزینه یاری کند.

در کارگاه های تعمیرات مبل پیش از اقدامی ، افراد متخصص با استفاده از پیشرفته ترین ابزار روش های عیب یابی و نوع اشکلات پیش امده احتمالی  را بررسی و تشخیص می دهند ، درمرحله بعد با کسب اجازه از مالک نوع تعمیر و بازسازی بر روی مبل انجام می شود تا نوسازی مبل به معنای واقعی کلمه انجام گردد.

نوع پارچه مناسب برای تعویض رویه مبل

پارچه مبل اولین بخشی است توجه ها بدان جلب می شود ، طرح و رنگ رویه جدید باید ارتباط  مستقیمی با سایر لوازم خانه داشته باشد و زیبایی محیط را دو چندان کند.

در هنگام تعویض رویه مبل به نوع استفاده از مبلمان خود نیز توجه داشته باشید ، در کل برای مبل هایی که در نشیمن خانه ها استفاده می شوند پارچه های ضخیم تر و با دوام تر برای گذراندن ساعت طولانی در کنار خانواده مناسب تر هستند.

برای فضاهای رسمی و کم مصرف استفاده از پارچه هایی که از لحاظ ظاهری زیبا هستند و برخی دوام پایینی دارند بسیار کارامد تر هستند ، البته پارچه های چرمی ، مخمل انواع پارچه های مدرن نیز در صورت رعایت نکات نگهداری ویژه می توان سالهای طولانی از انها استفاده کرد.

نکته مهمی دیگری که به هنگام تعویض رویه مبل باید بدان توجه کنید موارد نگهداری و تمیز کاری مبل است ، اگر وقت کافی برای نظافت مبل ندارید به سراغ پارچه هایی بروید که سخت تر کثیف می شوند.

معمولا تنها چیزهایی که در این گونه مواقع یاد برخی می ماند توجه به رنگ ، طرح و جنس پارچه است در حالیکه تعویض رویه مبل از جمله کارهایی است که هر چند سال برای هر خانه ای لازم می شود بنابراین نگهداری از رویه مبلمان برای سالها اهمیت پیدا می کند.

هزینه تعویض رویه مبلمان

هزینه تعویض رویه مبل در درجه اول به اندازه پارچه و جزئیات طراحی ان وابسته است بنابراین هرچه مبل جزئیات بیشتری داشته باشد ، هزینه ها هم بالاتر می رود.

مدت زمانی که لازم است تا تعویض رویه مبلمان انجام شود و همچنین ظرافت کاری ها روی هزینه نهایی تاثیر گذار هستند ، همکاران ما نهایت دقت و تخصص خود را به کار می بندند تا تعویض رویه را به شکل کامل و بدون نقص انجام دهند.

مواردی پیش بینی نشده نیز هزینه تعویض رویه مبل را تحت تاثیر قرار می دهند و سبب مغایرت هزینه نهایی با قیمت براوردی اولیه می شوند و دلیل این اتفاق تعمیراتی هستند که در حین کار نمایان می شود.

در هر صورت با انجام تعویض رویه مبلمان دسترسی به سایر بخش های مبل همچون فریم ، اسکلت و فنر ها اسان تر می شود و بسیاری از ایرادات دیده نشده در این مواقع رفع می شوند.

تعویض رویه مبل راحتی

تعویض رویه مبل راحتی در راستای بازیابی زیبایی ظاهری مبل موضوع مهمی است که در گرو فرایند تخصصی تعویض رویه و روکوبی مجدد است. کاربرد و نقش  این نوع مبلمان در ایجاد ارامش و راحتی هر چه بیشتر محیط است. رویه اولین بخشی است که مخاطب با ان روبه رو می شود.

در صورتی که رویه مبلمان راحتی دچار فرسودگی شده و یا اینکه تغییر رنگ پیدا کرده باشد، دیگر بازدهی لازمه را نخواهند داشت. همانطور که از اسم ان مشخص می باشد، مبلمانی هستند که برای استفاده باید راحت باشند تا بتوان در زمان استراحت به ارامش کامل رسید. رویه ای که بر روی انها رکوب می شود بسیار حائز اهمیت است و می تواند نقش این مبلمان را پر رنگ تر جلوه دهد.

جایگاه مبلمان راحتی بیشتر در نشیمن خانه ها می باشد و از انها بیشترین استفاده می شود و به مرور زمان با کثیفی رویه و بروز اشکال در فوم و فنر ها، مبل حالت اولیه خود را از دست می دهند. قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز عامل تغییر رنگ رویه ها محسوب می شود.

تعویض رویه مبل راحتی بهترین و ارزان ترین راه حل ممکن برای نوسازی ظاهر انها می باشد. این فرایند به لحاظ اقتصادی صرفه بیشتری نسبت به خرید مبلمان جدید همانند مبل فعلی دارد.

در صورتی که مبل راحتی شما هیچ گونه اسیب جدی ندیده باشد، می توانید با تعویض رویه مبل راحتی و تعویض متریال فرسوده علاوه بر داشتن مبلی نو با هزینه ای اندک، تحولی بزرگ در دکوراسیون محیط ایجاد کنید.

تعویض رویه مبلمان راحتی با رویه ای که با دکوراسیون داخلی هماهنگ باشد، به راحتی چروک و کثیف نشود و نظافت انها بسیار اسان باشد، نکاتی است که باید بدان توجه داشته باشید.

تعویض رویه مبل استیل

تعویض رویه مبل استیل می تواند به دلیل استفاده طولانی مدت از مبلمان و فرسودگی رویه انجام شود. مبلمان استیل محبوب ترین نوع مبلمان در بین ایرانیان است، دلیل این موضوع زیبایی های ظاهری و ساختاری مبل و ظرافت کاریی های ان می باشد.

مبل استیل به دلیل رویه پارچه ای زیبایی که دارد محیط خانه شما را شیک و زیبا می کند. بیشترین ارتباطی که با مبل استیل برقرار می شود رویه انها می باشد و هر گونه ایراد می تواند تاثیر منفی روی دکوراسیون محیط بگذارد.

به دلیل ظرافت و زیبایی مبل استیل از ان با نام مبل سلطنتی نیز یاد می شود و با توجه با اوضاع اقتصادی خرید مبل جدید کمی سخت و دشوار است. تعویض رویه مبل سلطنتی یا استیل می تواند ایرادات ظاهری ان را پوشش دهد و استفاده از مبل را خوشایندتر کند.

در هنگام انجام تعویض رویه مبل استیل توجه داشته باشید که اسکلت مبل سالم باشد و ایرادات احتمالی بررسی و رفع شوند. مناسب ترین گزینه برای انجام این کار کارگاه تعمیرات مبل مجهز و معتبر می باشد که بتواند روند کلی کار را در استانداردترین حالت انجام دهد.

رویه جدید باید به گونه ای انتخاب شود تا با دکوراسیون و رنگ چوب مبل در تضاد نباشد و پیش از انتخاب حتما به سازگاری ان با محیط داخلی دقت کنید. تعویض رویه مبل استیل در صورتی که به دست استادکاران ماهر این حوزه و ابزار الات پیشرفته انجام شود، سبب بهبود و بازیابی کیفیت و زیبایی مبل می گردد.

تعویض رویه مبل چرمی

تعویض رویه مبل چرمی از انجا که بسیار گران قیمت هستند و جلوه ای شیک و رسمی به محیط می دهند، بسیار مهم و حیاتی است. این نوع مبلمان بیشتر در محیط های رسمی و اداری کاربرد دارد و بیشترین تاثیر را بر روحیه کارکنان و مشتریان خواهند گذاشت.

خرابی و فرسودگی رویه مبل چرمی می تواند روی محیط تاثیر منفی بگذارد و بیشتر نکات نگهداری و مراقبت از انها مربوط به حفظ زیبایی و کیفیت رویه انها می باشد.

هر چند این مبلمان طول عمر بیشتری نسبت به سایر مبلمان دارند، اما پس از مدتی استفاده دچار فرسودگی و قابلیت پوسته پوسته شدن را دارد. در صورتی که مبلمان شما در برابر تابش مستقیم خورشید قرار گرفته باشد به زودی رنگ ان نیز از بین خواهد رفت.

تعویض رویه مبل چرمی نکته بسیاری مهمی دارد که ان هم شناخت دقیق انواع رویه چرمی طبیعی و مصنوعی در بازار است تا انتخابی مناسب صورت گیرد. با توجه به این سختی ها هنوز هم رویه چرمی محبوبیت خاص خود را دارد و کسانی که به دیزاین محیط اهمیت می دهند بیشتر با ان در گیر هستند.

تعویض رویه مبلمان چرمی به علت اینکه تنها رویه مبل تعویض خواهد شد، از لحاظ اقتصادی برای کسانی که سالانه از این خدمات برای تحول در دکوراسیون محیط اداری خود استفاده می کنند، بسیار به صرفه تر از خرید مبلمان جدید است.

در صورتی که رویه چرمی مبل شما گران قیمت و از جنس مرغوب باشد، می توانید از خدمات ترمیم رویه چرم مبل به جای تعویض ان استفاده کنید. در این فرایند فنی کار با استفاده از مواد مرغوب و تجهیزات روز به ترمیم بخش های اسیب دیده و پارگی ها می پردازد.

اموزش رویه کوبی مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ