تعمیر دسته مبل

خدمات تعمیر دسته مبل مرتبط با تعمیرات مبل قابل انجام است و محدود به مورد تعمیرات خاصی نبوده و تمامی ایرادات و اشکالات مربوط به دسته انواع مبلمان را در بر می گیرد.

تعمیر دسته مبل شامل تمامی موارد اعم از رفع خراشیدگی ها روی دسته ، ترمیم ترک ، رنگ امیزی دسته و تعمیر شکستگی می باشد که بنا به ضرورت پیش امده به درخواست مشتریان انجام می شود.

تعمیر دسته مبل یکی از خدمات تاثیر گذار بر اقتصاد خانوار است زیرا با پرداخت هزینه ای اندک دیگر نیاز به تعویض و خرید مبلمان خود نخواهید داشت.

دسته مبل پس از نشیمن و پشتی مبل در معرض اسیب های مختلف قرار دارند و از اصلی ترین بخش در انواع مبل به شمار می رود ، هر گونه اسیب وارد شده به این بخش مورد قبول افراد نبوده و استفاده از مبل را ازار دهنده خواهند نمود.

تعمیر دسته مبل یکی از تخصصی ترین و سخت ترین مراحل در تعمیر مبلمان محسوب می شود و حتما باید تعمیر کار از مهارت بالایی برخوردار باشد و همچنین تجربه تعمیر انواع شکستگی و ایرادات مبل را داشته باشد.

تعمیر دسته مبلمان و رفع ایرادات کلی و جزئی ان دارای مراحل متعددی است ، ابتدا کارشناس به درخواست مشتریان به محل اعزام می شود یا به صورت غیر حضوری از طریق شبکه های اجتماعی میزان اسیب و تعمیرات مورد نیاز ارزیابی می گردد و در موارد جزئی برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها تعمیرات مبل در محل انجام می شود.

تعمیر دسته مبل یا تعویض ان

ضمن بالا رفتن قیمت مبلمان بهتر است به جای خرید مجدد مبل ان را به دست ما بسپارید ، تیم خدماتی هیواد هم از لحاظ ظاهری و هم به لحاظ عملکردی می تواند دسته مبل شما را همانند روز اولی که خریداری کرده اید تعمیر یا به طور کامل ان را تعویض نماید.

دسته ها نقش مهمی در ایجاد حس راحتی مبلمان دارد بسیاری از مواقع ممکن است عدم رعایت برخی نکات نگهداری دسته مبلمان دچار ایراداتی در ظاهر و عملکرد انها شود و تعمیر دسته مبل موثرترین راهکار برای بازیابی ظاهر و عملکرد اولیه مبل است.

خرید مبل جدید نیز یکی از راهکار های پیش روی کسانی است که به هر نحوی دسته یا سایر قسمت های مبلمان خانگی یا اداری انها دچار نقص شده است ، اما توجه داشته باشید که با توجه به تورم و قیمت تمام شده بالای تولید مبل این راهکار صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

تعمیر دسته مبل یکی از زیر شاخه های حوزه تعمیرات مبلمان است که بیشتر با کلاف و رویه مبل در ارتباط می باشد و در انواع مبلمان استیل ، کلاسیک و راحتی ان امکان پذیر است.

تعمیر دسته مبل در بدترین حالت ممکن به تعویض ان بخش از روی فریم مبل می انجامد و برخی اوقات با کمی مهارت و استفاده از چسب چوب می توان به راحتی لقی دسته مبل را بر طرف نمود.

فشار و ضربه می تواند باعث لق شدن دسته مبل گردد که برای برطرف نمودن ان باید قسمت رویه مبل برداشته شود تا با دسترسی به فریم رفع لقی دسته مبل امکان پذیر باشد.

به طور کلی هر گونه ایراد وارد به دسته مبل با صرف هزینه ای اندک چه در کارگاه تعمیرات مبلمان و چه در محل قابل تعمیر می باشد که اولین قدم برای انجام ان تماس با یک شرکت تعمیر مبلمان معتبر است.

تعمیر کار دسته مبل باید با مراحل تولید انواع مبل اشنایی داشته باشد و بتواند تعمیر دسته مبل را به گونه ای انجام دهد که هیچ گونه مغایرتی با سایر مبلمان نداشته باشد و از هیچ اقدامی برای پوشش قسمت اسیب دیده دریغ ننماید.

تعمیر دسته مبلمان در محل

تعمیر دسته مبل در محل از خدمات شرکت تعمیرات مبل هیواد می باشد که برای صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان ارائه می شود و تمام موارد جزئی که در محل قابل انجام می باشند را در بر می گیرد.

تعمیر مبل راحتی و سایر مبلمانی که دسته انها توسط فوم و رویه پارچه ای کاملا پوشیده شده است در محل بسیار سخت می باشد برای تعمیر ان حتما نیاز به برداشتن رویه و بررسی فریم مبل است.

در موارد رنگ کاری و لکه گیری دسته مبل به صورت جزئی نیز امکان تعمیر در محل جود دارد که پیش از ان نیاز به هماهنگی بین مشتریان و تیم خدمات تعمیرات مبل است.

هزینه تعمیر دسته مبل

هزینه تعمیر دسته مبل پیش از هر چیزی به میزان خرابی و ایرادات ان بستگی دارد و هرچه خرابی دسته مبل بیشتر باشد در نتیجه میزان کار و هزینه ها نیز بالاتر خواهد بود.

مبلمانی که دچار خراش روی سطح چوبی دسته انها شده اند هزینه تعمیر دسته مبل برای مشتریان کمتر خواهد بود و تنها رفع خراش و رنگ کاری سطحی کفایت می کند.

زمان نیز از عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر دسته مبل است زیرا برخی موارد انقدر ظریف کاری برای پوشش خرابی دارند که زمان ان با تعمیر کامل یک مبل برابری می کند ، به طور مثال زمان مورد نیاز برای تعمیر دسته مبل عتیقه بیشتر از زمان تعمیر دسته مبل معمولی است.

نوع مبل و مواد به کار رفته برای تعمیر دسته مبلمان نیز در تعیین هزینه نهایی موثر هستند و هزینه نهایی پس از بازید و کارشناسی ها از میزان خرابی  اعلام می گردد.

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ