تعمیرات مبل در رسالت

با توجه به موقعیت مکانی خیابان رسالت در شرق تهران تعمیرات مبل را با استقبال زیادی رو به رو کرده است که در زمینه نوسازی و رفع ایراد محصولات چوبی فعالیت می کنند.

تعمیرات مبل در رسالت یکی از راهکارهایی است که این روزها برای کاهش هزینه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مراکز تعمیراتی بسیاری در این منطقه مشغول به فعالیت می باشند.

مجموعه هیواد نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و با توجه به این تعاریف گروهی را تحت عنوان تعمیرات مبل در رسالت به کار گمارده است که علاوه بر دانش و تخصص لازم از تعهد اخلاقی بالایی نیز برخوردار می باشند. حتما کارگاه های متعددی که در این منطقه وجود دارد را دیده اید اما با توجه به تغییر ساختار و همچنین افزایش بالای قیمت مصنوعات چوبی توصیه می کنیم این کار را به متخصصین و استادکاران ماهر بسپارید.

چگونه می توانیم خدمات مبل در رسالت دریافت نماییم؟

برای دریافت خدمات از گروه ما به دو روش می توانید دست به کار شوید و مبلمان خود را از کهنگی و خرابی نجات دهید. اولین روش که این روزها با استقبال زیادی از آن رو به رو هستیم، به صورت کاملا مجازی و استفاده از بستر شبکه های اجتماعی می باشد که دیگر نیازی نیست مسافت های طولانی را طی کنید.

با استفاده از این روش که به صورت بیست و چهار ساعته و در هفت روز هفته در دسترس می باشد شما با کارشناسان مجموعه تماس می گیرید و نیاز های خود را مطرح می نمایید. کارشناس ما بعد از توضیحاتی که ارائه کردید از شما درخواست عکسی از زوایای مختلف می کند.

روش دومی که به روش سنتی نیز مشهور می باشد، شما به صورت حضوری به کارگاه مراجعه می فرمایید و نیاز های خود را به اطلاع استاد کار می رسانید و بعد از صحبت در مورد متریال و مواد مورد استفاده در نوسازی مبلمان کار را آغاز خواهند کرد.

البته در بعضی از مبلمان نیز بخاطر ایرادی که به وجود آمده است می توان از خدمات در محل نیز استفاده کرد که در این روش بعد از هماهنگی های لازم که صورت می گیرد، استاد کاران با تجهیزات حرفه ای که مورد نیاز است به منزل شما تشریف می آورند و تعمیرات لازم را ایجاد می کنند.

لازم به ذکر است عرض کنیم که در هر روشی که مورد تایید شما باشد و آن را انتخاب نمایید تمامی مراحل بهسازی و نوسازی مبلمان شما توسط کادری مجری و حرفه ای انجام می شود.

هزینه خدمات نوسازی مبلمان در رسالت چقدر می شود؟

بعد از مشاهده عکس ها و بررسی دقیق آنها و میزان زمانی که برای رفع ایرادات باید گذاشته شود بررسی می شود. زیرا در هزینه هایی که بابت دستمزد استادکاران و کارگران پرداخت می شود تاثیر گذار است.

البته سوالاتی نیز از شما بابت اینکه از چه متریالی استفاده شود پرسیده می شود. با توجه به مواد اولیه بسیاری که در بازار موجود است می توان 2 قیمت به شما داد.

قیمت اول برای استفاده از متریال درجه یک که از بهترین و مرغوبترین کیفیت موجود در بازار می باشند، می باشد. که همیشه توصیه کارشناسان ما استفاده از متریال درجه یک است. اما در بعضی از مواقع هستند مشتریانی که قیمت پایین تر را انتخاب کرده و ما را به مجبور به استفاده از کالای درجه دو می نمایند.

شاید شما در ابتدا از هزینه کمی که کرده اید خرسند باشید اما، در تمامی موارد پیشنهاد ما استفاده از مواد اولیه با کیفیت است که شما را از چالش های بسیاری نجات خواهد داد.

رویه کوبی مبلمان در رسالت

رویه کوبی یکی از راهکارهایی است که مبلمان بدون استفاده شما را به مبلی نو و جدید تبدیل می کند، که حس زیبایی و همچنین شادابی را به محیط خانه شما باز می گرداند.

در رویه کوبی می توان تمامی اجزای مبلمان را تغییر و یا بازسازی نمود. دامنه این تغییرات بسیار گسترده است، از رنگ کاری و تسمه کشی گرفته تا تعمیر و بهسازی کلاف مبل که تمامی این مراحل در کارگاه تعمیرات مبل صورت می گیرد. البته در تمامی مبلمان نیز یکسان نمی باشد و تفاوت هایی را شامل می باشد.

به طور مثال برای رویه کوبی مبل استیل در رسالت نیاز است که در کارگاه استادکاران ماهری وجود داشته باشند. با توجه به نوع و سبکی که این مبلمان دارند در رویه کوبی نیاز است که منبت کاری هایی نیز بر روی محصولات صورت بگیرد، یا در بعضی از موارد که منبت دچار شکستگی شده است باید زمانی را برای بر طرف کردن این ایرادات لحاظ نمود.

در زمان رنگ کاری نیز باید با دقت بیشتری این فرآیند انجام بپذیرد که در صورت رعایت نکردن این نکات این ایرادات به صورت واضح بر روی کار نمایان خواهد بود و شما را دچار دلزدگی خواهد کرد.

برای رویه کوبی مبل راحتی در رسالت نیز باید به نکات خیلی مهمی توجه بفرمایید. مبلمان راحتی با توجه به خاصیت ارتجاعی که دارند که موجب تمایز این سبک از کار با دیگر مدل ها شده است، نیاز است از فنرهای با دوامی که دراز مدت خاصیت ارتجاعی خود را از دست ندهند استفاده شود. البته هستند تولید کنندگانی که برای فروش محصولات خود با قیمت پایین از مواد درجه دو استفاده می کنند.

البته فوم ها نیز نقش مهمی را در این سبک ایفا می کنند، که باید از جنس و متریال خوبی ساخته شده باشند. زیرا در صورت استفاده از اجناس بی کیفیت دچار نشست شده و زیبایی خود را از دست می دهند.

رویه کوبی مبل اداری در رسالت نیز بسیار مورد توجه مشاغل و دفاتر موجود در این منطقه می باشد. دفاتر اداری برای افزایش وجه کاری خود نیاز است که از دیزاین و همچنین مبلمان خوبی در آنها استفاده شده باشد. البته این را نیز باید عرض کنیم که زیبایی در روحیه کارکنان نیز بسیار تاثیرگذار می باشد که در روند کاری این تاثیرات می تواند شگرف نیزِ باشد.

با توجه به موقعیت مکانی و همچنین تعدد دفاتر اداری که در این منطقه وجود دارد شما می توانید با مجموعه هیواد تماس گرفته و نیازهای خود را به راحتی و بدن دغدغه بر طرف نمایید.

تعویض پارچه مبلمان در رسالت

تاثیر تعویض پارچه مبل در رسالت می تواند بسیار مهم است و به سادگی نمی توان از آن چشم پوشی کرد. این روزها خدمات تعویض پارچه مبل بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به طوری که با هزینه کم می توانید محصولات فرسوده خود را به بهترین و زیباترین شکل ممکن تغییر دهید.

شاید شما نیز از آن دسته از افرادی باشید که دلبسته کالایی شده و نمی توانند جایگزینی برای آن پیدا کنید، اما از طرفی از استفاده محصول زهوار در رفته و کهنه نیز خجالت زده باشید. این پایان راه نیست و به راحتی می توانید با تعویض پارچه مبل خود هم مبلمان مورد علاقه خود را حفظ کنید، هم زیبایی قبلی را به آن بازگردانید.

خدمات تعویض پارچه مبل در رسالت موارد زیر را شامل می شود:

  • تعویض و بازسازی پارچه مبل کلاسیک
  • تعویض و بازسازی پارچه مبل راحتی
  • تعویض و بازسازی پارچه مبل استیل
  • تعویض و بازسازی پارچه مبل اداری

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ