سوالات متداول

تعمیرات مبل در تهران
سوالات شما
_

آیا شما سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، برای اطلاعات بیشتر در حوزه تعمیرات مبل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات مبل

چه نوع مبلمانی ارزش تعمیر و رویه کوبی دارند؟تعمیر و رویه کوبی مبل در انواع آن امکان پذیر است...

برای پاسخ به این سوال می بایست استحکام و وضعیت بخش اصلی و حیاتی مبل یعنی کلاف آن بررسی شود.اگر کلاف مبل شما مستحکم و بدون هرگونه شکستگی باشد می توانید به فکر تعمیرات مبل باشید.برای تشخیص این موضوع می توانید از کارشناسان خبره و مجرب این حوزه مشاوره بگیرید.

آیا تعمیر مبل و یا رویه کوبی آن در منزل امکان پذیر است؟تعمیر مبل خدمتی نوین از شرکت های خدمات تعمیراتی مبل می باشد...

تعمیر مبل در منزل نیازمند بررسی و کارشناسی دقیق تعمیرکاران این حوزه در محل می باشد و در صورتی که مورد جزئی و قابل تعمیر بدون نیاز به دستگاه و ابزارآلات کارگاهی تشخیص داده شود ، برای صرفه جویی در هزینه عملیات تعمیرات در محل انجام خواهد شد.

علت برخی صداهای ناهنجار برخی مبلمان (جیر جیر) چیست؟ آیا رفع صدای جیر جیر مبلمان امکان پذیر است؟مبلمان از اجزای مختلفی تشکیل می شوند که با ساز و کار مشخصی کنار یک دیگر قرار می گیرند...

صداهای ناهنجار مبل علل مختلفی داشته و حتی ممکن است در موارد مبلمان تازه خریداری شده نیز این اتفاق رخ دهد.اما علت اصلی و عمده صدای جیر جیر مبل مربوط به بخش کلاف آن می باشد که ممکن است به خوبی اجزای آن بهم وصل نشده باشند و یا از حالت اولیه خارج شده باشد که به راحتی رفع می گردد.

آیا همیشه تعمیرات و رویه کوبی مبل موثر و مفید است؟ و آیا می توان هر مدل مبلی را با هر نوع متریالی تعمیر و بازسازی کرد؟تعمیرات مبل شامل ان دسته خدماتی است که حتما باید قبل از هر چیزی اطلاعات کافی در آن زمینه کسب کنید...

پاسخ مثبت است.پیشرفت تکنولوژی در حوزه مبلمان متخصصان حوزه تعمیرات مبلمان را قادر ساخته تا همه نوع مبلمان را به متریال دلخواه تعمیر و نوسازی نمایند.تنها کافی است کمی تحقیق نمایید و متریال مورد نظرتان را با دیزاین محیط خانه و کارتان انتخاب کنید و آن را به یک شرکت معتبر تعمیرات مبل بسپارید.

سوالات متداول در زمینه هزینه تعمیر و رویه کوبی مبل

علت اینکه هزینه های اولیه اعلام شده برای تعمیرات مبل با هزینه نهایی آن متفاوت هستند در چیست؟برای تعیین نهایی هزینه تعمیر مبل فاکتوری متعددی تاثیر گذار هستند که می بایست هر کدام مورد بررسی قرار بگیرند...

دلیل اصلی این اختلاف قیمت تعمیراتی هستند که در حین کار نمایان می شوند که تنها پس از برداشتن پارچه مبل امکان دسترسی و بررسی قسمت های درونی مبل (تسمه ها ، فنر ، فوم ،اسفنج ،اسکلت ، چارچوب و …) است که در حین کار بنا به تشخیص تعمیرکار برای افزایش کیفیت و دوام نهایی کار قسمت های معیوب مبل را با صلاح دید مشتری تعویض می کند.

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ