مقایسه قبل و بعد تعمیرات مبلمان

دیدن عکس هایی که تحت عنوان مقایسه قبل و بعد مبل بعد از تعمیرات وجود دارد یکی از راهکار هایی است که می تواند اشتیاق لازم برای تعمیرات را در شما زنده کند به طوری که از دیدن مبلمان کهنه خود خسته شوید و از گزینه بازسازی ونوسازی مبلمان را مورد بررسی قرار دهید.

برای مقایسه بهتر قبل و بعد مبل بعد از تعمیرات، بهتر است عکس هایی را از مبلمان کهنه خود تهیه نمایید که در این صورت می توانید تغییرات را به خوبی متوجه شوید و البته خواهید دید آیا شرکت مزبور که مبلمان خود را به آن ها سپرده اید کارهای خود را به درستی انجام داده اند یا خیر؟

یکی دیگر از راه هایی که برای مقایسه قبل و بعد مبل بعد از تعمیرات نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بررسی کیفیت متریال وبرند محصولاتی است که در کار مورد استفاده قرار می گیرد.

مقایسه استحکام مبل قبل و بعد از تعمیرات

شاید وقتی اسم تعمیرات مبل می آید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا امکان تعمیر چوب مبلمان نیز وجود دارد.

پاسخ این سوال اندکی به تامل نیز دارد به این صورت که با توجه به کیفیت بالای چوب های گردو، راش، روسی و… امکان شکسته شدن در این چوب ها وجود ندارد و تنها دلیلی که می تواند باعث این اتفاق شود به نوع نگهداری شما مربوط می شود. در نگهداری مبلمان باید دقت لازم را به خرج دهید.

در زمان خرید باید توجه زیادی به منطقه ی آب و هوایی داشته باشید به طور مثال اگر در مناطق مرطوب شمال کشور زندگی می کنید باید از مبلمانی استفاده کنید که در برابر رطوبت هوا مقاومت بالایی داشته باشند.

یکی از دلایلی که ممکن است شما را نیازمند تعمیرات نماید آسیب دیدن چوب و یا کلاف مبل است. چوب استفاده شده در مبل با ماندگاری آن نسبت مستقیم دارد به طوری که هر چقدر کیفیت چوب بالا باشد، طول عمر آن نیز افزایش پیدا می کند.

زمانی که می خواهید تعمیرات را شروع کنید، اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا کلاف ارزش این هزینه را دارد یا خیر؟ اگر چوب مبلمان شما پوسیده باشد کاری نمی توان کرد اما اگر شکستگی داشته باشد می توان آن را به راحتی بر طرف کرد و با این عمل استحکام مبلمان را افزایش داد.

البته این را نیز باید بیان کنیم که زمانی که مبل برای تعمیرات کامل وارد کارگاه می شود راه کار هایی برای افزایش استحکام کلاف وجود دارد و بعد از بازسازی می توان گفت که مقاومت چوب افزایش می یابد.

مقایسه نرمی مبلمان قبل و بعد از تعمیرات

فوم و اسفنج هایی که در مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد اگر از جنس خوبی باشد در دراز مدت نیز کیفیت خود را از دست نمی دهد و می توان گفت بعد از مدت زمان طولانی نیز مثل روز اول است. اما اگر از جنس و متریال خوبی ساخته نشده باشد در مدت زمان کوتاهی دچار نشست می شود و کارایی خود را از دست می دهد.

تعویض اسفنج و فوم این روزها بسیار اتفاق می افتد زیرا با توجه به قیمت بالای محصولات چوبی با اندکی هزینه می توان دوباره مبلمانی زیبا را ایجاد کرد.

در زمان تعویض فوم مبلمان با این سوالات رو به رو می شوید که فوم سرد می خواهید یا فوم گرم! نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که فومی را انتخاب کنید که بالترین و بهترین کیفیت را داشته باشد، البته در این مسیر باید در برابر قیمت مقاومت داشته باشید و اسیر قیمت ارزان محصولات بی کیفیت نشوید.

این روزها استفاده از فوم های سرد 10 سانتی و اسفنج های 30 کیلویی بسیار رایج شده است که علاوه بر کیفیت بالایی که دارند در دراز مدت نیز کارایی خود را از دست نمی دهند و دچار نشست نمی شوند.

مقایسه سازگازی مبل قبل و بعد از تعمیر

مبلمان بعد از مدتی استفاده کیفیت خود را از دست می دهند. به طور مثال ممکن است نشیمنگاه یا تکیه گاه دچار نشست شود و یا اگر فرزند کوچکی دارید پارچه ها را دچار خرابی و یا پاره کند علاوه بر اینها ممکن است کلاف نیز دچار رنگ پریدگی شود.

عوامل بسیاری ممکن است مبلمان را دچار خرابی و خدشه کنند به طوری که امکان استفاده را از شما سلب کند. حالا با توجه به این مسائل می توان مقایسه را انجام داد که آیا تعمیرات می تواند نیاز های شما را برطرف نماید و سازگاری را به وجود آورد.

از جمله عواملی که می تواند ناسازگاری را در مبلمان به وجود بیاورد شکستگی و یا پارگی تسمه است که اگر در زمان مناسب بازسازی صورت نگیرد هزینه هنگفتی را به شما تحمیل خواهد کرد.

زمانی که خدشه ای به مبلمان شما وارد نشده باشد و فقط رنگ پریدگی یا به اصطلاح لب پر شدن رنگ رخ داده باشد شما می توانید با یک رنگ آمیزی خیلی ساده اوضاع را درست نمایید و می توان گفت باسازی شما را از هزینه زیاد نجات خواهد داد.

مقایسه طول عمر مفید مبل

حتما با گارانتی و یا تضمین کیفیت محصول آشنا هستید. با پیشرفت هایی که در صنعت مبلمان با آن رو به رو هستیم و با توجه به افزایش کیفیت متریال و مواد اولیه مورد استفاده در این صنعت، تولید کنندگان نیز برای افزایش فروش محصولات خود را گارانتی می کنند.

بیشترین متریالی که مشتری به تضمین کیفیت آن اهمیت می دهد به طوری که هر چقدر تعداد سال های گارانتی بالاتر باشد آن محصول را می پسندد فوم است.

به طور معمول فوم های با کیفیت را حداقل 5 سال گارانتی می کنند به طوری که در این 5 سال به هیچ عنوان نشست نمی کند. البته باید این را بدانید که محصولات با کیفیت بالا را وقتی تضمین می کنند در قیمت آن نیز تاثیر گذار است و می توان گفت هرچه بر سال های گارانتی افزوده شود قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

باید این را بدانید که شاید در ابتدا هزینه زیادی را پرداخت می نمایید، اما این قیمت می تواند شما را تا سالها از هزینه کرد دوباره نجات دهد. اما هستند شرکت هایی که با قیمت پایین محصولات بی کیفیتی را تولید و عرضه می نمایند که در مدت زمان کوتاهی شما را با چالش رو به رو می کند که محصولات چینی از این قبیل اجناس می باشند.

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ