رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل استیل در کارگاه های تولید و تعمیرات مبل صورت می گیرد و با به کار گیر ابزار الات پیشرفته به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

رویه کوبی مبل استیل به دلیل ظرافت کاری های بیشتری که نسبت به سایر مبلمان دارد بیشتر مورد توجه فنی کاران قرار می گیرد و زمان بیشتری برای انجام ان اختصاص داده می شود تا نتیجه نهایی مطلوب باشد.

از انجاییکه مرحله رویه کوبی مبل استیل ارتباط مستقیمی با دوام و طول عمر مبل دارد باید توسط افراد دارای تخصص و تجربه لازم انجام شود و نتیجه کار به قدری عالی باشد که پس از مدتی کوتاه شاهد شکافت یا درز زدگی در ان نباشیم.

در فرایند رویه کوبی مبل استیل در یک کارگاه تعمیر مبل پارچه ها ، فوم ، فنرها ، اسفنج ها و پشتی ها را تعویض می کنند و مبلی نو با کمترین قیمت ممکن نسبت به خرید ان تحویل شما می دهند.

یک متخصص خبره رویه کوبی مبل استیل باید تمامی متریال و پارچه ها را به خوبی می شناسد و می تواند مشتری را در انتخابی مناسب و ارزان یاری دهد و تصمیم گیری را برایش اسان نماید.

رویه کوبی مبل استیل در دو حالت کلی قابل انجام می باشد، اولین حالت ان زمانی است که مبل در مرحله تولید پس از طراحی و ساخت فریم به دست رویه کوب سپرده می شوند.

حالت دوم زمانی است که پس از مدتی استفاده مبل دفرمه شده و از حالت اولیه خود خارج می شود و نیاز به بازسازی توسط فرایند تعمیر مبل دارد.

رویه کوبی مبل استیل در تعمیرات مبل

رویه کوبی مبل استیل در تعمیرات مبل مشابه همان رویه کوبی در حالت فریم اولیه مبل است و با این تفاوت که میزان کار بستگی به میزان خرابی و ایرادات مبل دارد.

زمانی که مبلمان شما به کارگاه تعمیر مبل ارسال می شوند انجا توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرند تا موارد لازم برای رسیدن به یک نتیجه ایده ال سنجیده شود و پس از هماهنگی با مشتریان رویه کوبی مبل استیل انجام خواهد شد.

در کارگاه ها پیش از رویه کوبی مبل استیل برای افزایش کیفیت کار ابتدا به وضعیت محتوای داخلی و فریم مبل رسیدگی خواهد شد تا در صورت نیاز قطعات معیوب تعمیر یا تعویض شوند.

یکی از مهمترین مزایای روکوب مبل استیل در تعمیرات مبل این است که مشتریان می توانند خود طراح مبلشان باشند و طرح قبلی را متناسب با سلیقه و دیزاین محیط تغییر دهند.

به علت ساختار ویژه مبل استیل پیش از هر انتخابی ابتدا از مشاوره کارشناسان استفاده نمایید تا طرح انتخابی با نوع مبلمان سازگاری و هماهنگی لازمه را داشته باشد.

رویه کوبی مبلمان استیل یک روشی ارزان برای احیاء و بازسازی انها می باشد و ترفندی مناسب برای حفظ مبلمان قدیمی که یاد اور خاطرات تلخ و شیرین زیادی هستند.

تعمیرات مبلمان امروزه جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده است زیرا خرید مبل جدید علاوه بر هزینه و زمان زیادی که طلب می کند ، احتمال اینکه نتوانید مبل با کیفیت مد نظرتان را تهیه کنید نیز وجود دارد اما تعمیرات یک مبل شامل تمامی موارد تعمیر شکستگی ها ، رنگ کاری مبل ، رویه کوبی مبل و تعمیر رویه مبل می باشد.

خدمات تزئینی همچون معرق کاری و طلا کاری نیز پس از رویه کوبی مبل استیل نیز برای علاقه مندان خدمات لوکس و تزئینی انجام می شود تا تفاوت چشمگیری با طرح قبلی ان داشته باشد.

قیمت رویه کوبی مبلمان استیل

قیمت رویه کوبی مبل استیل به نحوه ی محاسبه می شود ؟

رویه کوبی تکنیکی کارامد برای نوسازی مبلمان است و هزینه رویه کوبی مبل با توجه به اینکه در طی ان پارچه تشک و پشتی ها ، فوم ، فنر ها تعویض می گردد کمتر از هزینه خرید مبلمان استیل جدید است.

اولین مورد در تعیین قیمت رویه کوبی مبل استیل انتخاب یک شرکت تعمیرات مبل معتبر برای انجام خدمات مد نظر شما می باشد ، برخی از مراکز غیر فنی با ارائه نرخ های پایین از مشتریان خود با متریال غیر استاندارد سودجویی می کنند.

مهمترین موارد موثر بر هزینه رویه کوبی مبل استیل شامل موارد زیر می باشد :

  • تعداد و ابعاد مبل استیل
  • تعمیرات مورد نیاز مبل
  • لکه گیری
  • رنگ کاری و نوع رنگ
  • تعویض فوم ها
  • حمل و نقل (کلیه امور حمل و نقلی توسط تیم کاری هیواد رایگان است)

قیمت روکوب مبل استیل با توجه به رویه و محتویات داخلی ان متفاوت است و میزان اسیب وارده به ان نیز در تعیین هزینه ها نقش دارد و تعمیرات نجاری برای ترمیم شکستگی دسته یا پایه مبل انجام می شود.

قدمت مبل استیل نیز بر هزینه رویه کوبی مبل استیل تاثیر گذار است و هرچه قدمت مبل بالا باشد میزان حساسیت و ظرافت کاری نیز بیشتر خواهد شد و هزینه بیشتر می شود.

اگر تا به اینجای محتوا با ما همراه بوده باشید باید یک بار دیگر اشاره کنیم که در رویه کوبی ممکن است محتوای داخلی مبل از جمله فوم ها و فنر ها در کنار رویه ان نیز تعویض می گردند و جنس و کیفیت انها تاثیر بسزایی در هزینه رویه کوبی مبل دارند.

نکته ای در بحث رویه کوبی مبلمان استیل بسیار مهم است انتخاب یک شرکت تعمیر مبل معتبر و سپردن تمامی مراحل انجام کار به انها است ، و حتما درخواست نمایید تا متریال درجه یک استفاده شود اگرچه در ابتدا بسیار بالا به نظر برسد اما در حقیقت در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید و سالیان طولانی نیازی به خرید مبل جدید نخواهید داشت.

بهتر است بدانید که در تعمیرات مبل نیز همانند تمامی اصناف خرید متریال درجه دو و چشم پوشی بر برخی ایرادات مبل راهکاری مناسب بر کاهش هزینه و جذب مشتری بیشتر می باشد که در این میان استفاده از چوب و فنر ضعیف بسیار مرسوم است.

یکی از سوالات متدوال مشتریان از کارشناسان تیم کاری هیواد این است که ایا رویه کوبی مبل اثر بخش خواهد بود ؟

بله ، اگر کلاف مبل شما سالم و محکم است و یا هیچ گونه ایرادی در اسکلت ان وجود ندارد مبل خود را به شرکت های تعمیرات مبل برای انجام رویه کوبی بسپارید.

اموزش رویه کوبی مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ