تعویض اسفنج مبل

تعویض اسفنج مبل با انواع متریال جدید قابل انجام است و بخش مهمی از کارگاه های مدرن تولید و تعمیر مبل به انجام ان اختصاص داده می شود.

تعویض اسفنج مبل در حالت های متعددی انجام می گیرد و دلایل مختلفی برای انجام ان وجود دارد که بنا به ضرورت نیاز است تا درصد بالایی راحتی مبل را افزایش دهید.

راحتی و نرمی مبلمان بیشتر به اسفنج ان وابسته است تعویض اسفنج مبل با اسفنج های جدید در هر حالتی که صورت می گیرد مساوی است با تمدید نرمی و راحتی مبل با صرف هزینه ای کمتر نسبت به هزینه تعویض مبلمان قدیمی با مبلمان جدید !

خدمات تعویض اسفنج مبل مرتبط با خدمات تعمیر مبل می باشد و این خدمات به نحوی است که متخصصان ان می بایست شناخت کافی را نسبت به انواع اسفنج ها و اجزای تشکیل دهنده درون مبل داشته باشند و بتواند ارتباط موثری میان اسفنج و سایر اجزای ان برقرار کند.

تعمیرات مبل همراه تعویض اسفنج

تعویض اسفنج مبلمان به طور کلی به بازسازی یک مبل قدیمی و تعمیر فرو رفتگی مبل گفته می شود که بر اساس ایده های خلاقانه روز دنیا و به درخواست مشتریان انجام می شود و لازمه ان داشتن دانش فنی لازم و همچنین بهره گیری از متد و ابزار الات روز برای ایجاد یک تعییر اساسی در ساختار و ظاهر مبلمان خانگی و اداری است.

نشست و فرورفتگی قسمت های مختلف مبل از عمده مشکلات مبل پس از مدتی استفاده از انها می باشد که علاوه بر تغییرات ظاهری یکنواختی ان نیز دچار اشکال می شود و نه تنها راحتی لازمه را نخواهد داشت بلکه به نوعی ازار دهنده نیز خواهد بود.

تعویض اسفنج مبل یا تعویض مبلمان

عدم احساس راحتی با مبلمان از مواردی است که شما را به خرید و تعویض مبلمان وا می دارد حتی اگر مبل هایتان یاد اور خاطرات تلخ و شیرینی در محیط خانه یا کار برایتان بوده باشد ، مبل باید در درجه اول به گونه ای طراحی  و تولید شوند که  شما را در زمان استفاده از ان ها به ارامش کافی برسانند.

اسفنج همان ابری است که در ضخامت و ابعاد مختلف در تولید مبل به کار می روند ، تعویض اسفنج مبلمان ارزان ترین روش ممکن برای بازگرداندن مبلمان به حالت اولیه است.

طول عمر اسفنج مبل بستگی به ضخامت ان دارد و هرچه ضخامت ان بیشتر باشد دوام ان نیز بالاتر خواهد بود و دیرتر به خدمات تعویض اسفنج مبلمان نیاز پیدا خواهید کرد.

پشتی مبل ، دسته ها محل هایی هستند که از اسفنج نازک تری نسبت به نشیمن مبل استفاده می شود و معمولا از اسفنج های 30 کیلویی یا یورتان برای نشیمن مبل استفاده می کنند ، در تعمیر نشیمن مبل اسفنج جدید جایگزین قبلی برای احیای فرو رفتگی مبل انجام می شود.(اسفنج 30 کیلویی به چگالی اسفنج گفته می شود)

اسفنج ها در حالت کلی به دلیل استفاده طولانی مدت و در برخی موارد کیفیت پایین انها به مرور زمان از فرم خود خارج می شوند و مبلمان شما نشست خواهند کرد و کارایی اولیه را نخواهند داشت و اسفنج ها خاصیت برگشت پذیری ندارند و تعویض اسفنج مبل تنها راه حل خواهد بود.

در صورتی که مبلمان شما ان فرم اولیه را ندارد پیش از اینکه به سراغ خرید مبلمان جدید بروید ابتدا رویه و فریم مبلتان را بررسی کنید و وقتی که هیچ گونه ایراد و افت کیفیتی نداشتن می توانید به سراغ تعمیرات مبل بروید و از ارزانترین روش های ممکن برای احیای ان استفاده کنید.

حالت دیگر ممکن است مبل از لحاظ ظاهری سالم باشد ولی هنگام نشستن احساس فرو رفتگی می کنید که دلیل ان فرو رفتی بافت اسفنج می باشد که در این صورت نیز عمل تعویض اسفنج مبل کار امد خواهد بود.

تعویض اسفنج مبلمان در منزل

خدمات تعویض اسفنج مبل در منزل متخص ان دسته از مشتریانی است که فرورفتگی مبلمان انها جزئی بوده و به راحتی در محل قابل انجام باشد.

تعویض اسفنج مبل در منزل توسط شرکت تعمیر مبل هیواد برای افزایش رفاه و رضایت مشتریان انجام می گیرد و این امکان وجود دارد که در  موارد جزئی کارشناس به همراه متریال لازم به محل اعزام شود تا برای کاهش در هزینه ها و صرفه جویی در زمان مشتریان تعمیر فرو رفتگی مبل در محل صورت گیرد.

نمونه تعویض اسفنج مبل

بهتر است بدانید که خدمات تعمیر مبل توسط کارگاه های معتبر و مجهز تنها محدود به خدمات جزئی همانند تعویض اسفنج مبل نمی شود بلکه تمامی ایرادات و نواقص مبلمان به راحتی با کمترین هزینه ممکن بر طرف می شوند و فرقی نمی کند رویه ان باشد یا فریم.

رویه کوبی مرحله است که پس از تعویض اسفنج مبل انجام می شود و بدون ابزار کارگاهی رویه کوبی در محل امکان پذیر نیست اما در برخی موارد احتیاجی به رویه کوبی نبود و محتوای مبل از طریق زیپ ان در دسترس است.

تفاوت فوم با اسفنج چیست؟

شاید برای شما هم پیش امده است که به هنگام مراجعه به تعمیرات مبل با نام های فوم سرد و گرم مواجه شده باشید که با اشنایی از انواع انها می توانید بهترین انتخاب را برای تعویض اسفنج مبل داشته باشید.

پیش تر در مقاله تعمیر فوم مبل با انواع فوم اشنا شدید و دانستید که فوم از ترکیب شیمیایی مواد خاص با درصد معینی در کوره های مخصوصی تولید می شوند اما اسفنج یک نوع ابر معمولی است که در ضخامت های مختلف تهیه می گردند.

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ