تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل خدمتی است که توسط تیم کاری هیواد در تمامی نقاط شهر تهران (شمال ، شرق ، غرب ، جنوب ، مرکز) ، کرج و شهرستان های حومه انجام میپذیرد.تیم کاری هیواد با دارا بودن تیم کاری متخصص و کارآزموده و مجرب در هر لحظه از شبانه روز و در تمامی ایام هفته (حتی در ایام تعطیل ) در خدمت همشهریان عزیز در تمامی نقاط تهران ، کرج و شهرستان های حومه می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات گروه کاری هیواد با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین هزینه و ضمانت پایان کار صورت می پذیرد.برای دریافت خدمات تعمیر مبل در منزل و حتی مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شرح نحوه تعمیر مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل برای آن دسته از عزیزانی است که مبل خانه هایشان دچار خرابی و مشکلاتی عمده ای که برای یک مبل پس از استفاده ی طولانی مدت و سهل انگاری در نگهداری از آنها رخ می دهد و یا به هر دلیل ممکن امکان انتقال و جابجایی مبل به کارگاه برایشان وجود ندارد.

البته ناگفته نماند در بسیاری از موارد خرابی های مبل جزئی بوده و در کمترین زمان در محل توسط گروه متخصص و مجرب قابل رفع و رجوع می باشند.شرکت خدماتی هیواد در جهت افزایش آسایش و رفاه همشهریان این امکان را فراهم نموده است تا در صورت صلاح دید مشتریان،تکنسین فنی و کارشناسان خود را به محل مورد نظر ارسال کند تا خدمات تعمیر مبل در منزل انجام گیرد.

تکنسین اعزامی به محل انجام خدمات تعمیرات مبل تمامی قطعات و ابزارآلات لازم را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعات معیوب نمایند.این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به پروسه تعمیر مبل در منزل نیز سرعت می بخشد.

قبل از هر پرداختن به هر موضوع دیگری بسیار مهم است که بدانید چرا بسیاری ازمشتریان ترجیح می دهند که خدمات تعمیر مبل را در منزل دریافت کنند  و اینکه آیا این خدمات امکان پذیر است یا خیر.دو دلیل بسیار شاخص وجود دارد که مشتریان را مجاب به دریافت خدمات  تعمیر مبل در منزل می کنند:

1-هزینه حمل و نقل

هزینه ارسال و دریافت مبل برای تعمیر از نگرانی های  بسیاری از مشتریان می باشد و همواره از فاکتور های اصلی انتخاب شرکت تعمیرات مبل توسط مشتریان محسوب می شود.

2-عدم اعتماد به برخی مراکز

بی اعتمادی نیز اصلی ترین موردی است، که مشتریان را خواهان تعمیر مبل در منزل می کند و این بی اعتمادی شامل کیفیت کار،مواد اولیه مورد استفاده و حتی جابجایی قطعات و یراق آلات اصلی مبل نیز می باشد.

در بحث تعمیرات مبل در منزل نکات بسیاری وجود دارد که نیازمند ارائه مقالات متعددی است تا بتوان جزئیات کامل این حرفه را بررسی کرد و به تمامی سوالات و نگرانی های مشتریان پاسخی کامل ارائه داد.

خدمات تعمیرات مبلمان در منزل

در همین راستا لازم است مشتریان قبل از هر اقدامی برای بهره مند شدن از خدماتی نظیر تعمیر مبل در منزل تحقیقات لازم را در دنیای اینترنت انجام داده و سپس با اطمینان کامل شرکت معتبر و مجاز را برای دریافت خدمات انتخاب نمایند.

در چه صورتی خدمات تعمیر مبل در منزل امکان پذیر خواهد بود؟

بسیاری باور دارند که تمامی خدمات تعمیر مبل در منزل امکان پذیر است و می توان در منزل یا محل کار پروسه تعمیرات را به صورت کامل انجام داد.یک تعمیر اساسی مبل نیازمند ریخت و پاش فراوان و جدا نمودن تمامی اجزای مبل از هم و تعویض محتوای آن میباشد.پس این امر بدیهی است که هیچ نقطه ای از منزل شما از گزند خاک اره ، گرد و غبار پنبه ،کرک و ذرات ریز پارچه و رویه مبل در امان نماند.

در دسترس نبود میز کار ، ابزار های مخصوص و نامساعد بودن شرایط برخی خانه باعث می شوند تا نتوانیم انتظار تعمیر مبل در منزل را با کیفیت بالا داشته باشیم.

خدمات تعمیر مبل در منزل شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر انواع مبلمان اداری و منزل
 • تعویض اسفنج مبل و تعمیر فوم مبل
 • تعمیر مبل شکسته در منزل
 • تعمیر دسته مبل د ر منزل
 • تعویض تشک ها
 • تعمیر و بازسازی مبل در منزل
 • پولیش رنگ و لکه گیری مبل
 • رفع جیر جیر های فنر مبل
 • تعویض یراق آلات و نوار دور مبل
 • تعمیر جزئی و خرده کاری انواع مبلمان ادرای و منزل

خدمات تعمیرات مبل در منزل تنها محدود به چند نوع تعمیر خاص نمی شود و تمامی ایرادات و خرابی های جزئی انواع مبل که در محل کار و منزل قابل تعمیر هستند و نیاز به دستگاه کارگاهی خاص همانند پرس نداشته باشند ، را شامل می گردد .شما عزیزان همواره می توانید از طریق کانال های ارتباطی شرکت مجاز هیواد درخواست نیروی فنی تعمیر مبل به منزل را ثبت کنید.

شروع تا پایان تعمیر مبل در منزل

یکی از مقوله های مهم مرتبط با طراحی داخلی خانه و دکوراسیون داخلی خانه و اثرات مختلف آن بر روی روحیه ساکنین خانه ها است.همانطور که می دانید مبلمان با اصالت بالا و تاریخچه ای طولانی مهمترین نقش را در دیزاین و دکوراسیون خانه را بر عهده می گیرند و علاوه برای زیبایی ظاهری ، مزایای بیشماری نیز دارند.

مبلمان نیز همانند تمامی لوازم مورد استفاده بشر به مرور زمان مستهلک و دچار خرابی می شوند و این خرابی ها ممکن است پس از مدت زمانی استفاده مطلوب و سهل انگاری در نگهداری آن رخ دهد.خرابی و افت کیفیت مبل می تواند آسایش و زیبایی محیط منزل شما تحت الشعاع قرار دهد و شما حتما نیاز به تعمیر مبل پیدا خواهید کرد.

تعمیر مبل در منزل

در این زمان تعمیرات مبل در منزل می تواند به دو صورت انجام پذیرد که یکی از مهمترین عوامل افزایش هزینه های تعمیر آن دسته از همشهریانی هستند که به صورت خودسرانه نه تنها اشکالات را بر طرف نمی کنند بلکه کار را خراب تر می کنند.تولید یک محصول کارگاهی همچون مبل نیازمند طی مراحلی متعدد در چرخه تولید می باشد و هر یک از این مراحل نقش مهمی در کیفیت نهایی محصول دارند.

یک تعمیرکار مبل خبره می بایست با تمامی این مراحل اعم از نجاری که اولین مرحله در تولید مبل میباشد تا مراحل  رویه کوبی مبل آشنایی لازم را داشته باشد و همچنین دوره های آموزشی لازم را سپری کند.

تعمیر مبل در منزل توسط تعمیر کاران مراکز معتبر خدماتی تعمیرات مبل نیز روشی است که بسیاری از مشتریان بلافاصله پس از مشاهد اولین ایراد در مبل خانه خود انتخاب می کنند.در این مواقع تعمیرکار مبل می تواند بر حسب تخصص و تجربه خود خدماتی را به مشتریان ارائه دهد تا کارایی و کیفیت اولیه را به مبل بازگرداند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در منزل چیست؟

 • دیگر نیازی به صرف هزینه انتقال و جابجایی مبل به کارگاه نخواهید داشت.
 • از هدر رفتن انرژی و زمان برای پیدان کردن یک کارگاه معتبر و مجاز جلوگیری می شود.
 • خودتان می توانید به تمامی مراحل تعمیر مبل نظارت داشته باشید.
 • مدت زمان تعمیر مبل در منزل بسیار کمتر از مدت زمانی است که مبلمان به کارگاه برای تعمیر ارسال و دریافت می شوند.
 • با استفاده از خدمات حضور تعمیرکار مبل در منزل ،دیگر مشکلاتی همچون ضربه خوردن ، شکستن ، بارون زدگی و… به وجود نخواهد آمد.
 • کارشناسان حاضر در منزل تمامی وسایل و ابزارآلات لازم جهت تعمیر را به همراه دارند و نیاز به خرید و تهیه آنها توسط شما نخواهد بود و شما می توانید در منزل بمانید و با آرامش خیال به کار های خود برسید.
 • شما می توانید به صورت نامحدود از دانش و تخصص کارشناسان ما در منزل استفاده نمایید و علاوه بر تعمیرات مبل در منزل شما به سوالاتتان پاسخ دهند و شما را در زمینه نگهداری مبل راهنمایی کنند.

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ