تعمیر فرو رفتگی مبل

تعمیر فرو رفتگی مبل از پر تقاضاترین خدمات تعمیرات مبل محسوب می شود زیرا اکثر اسیب های وارده به مبل در نهایت به فرو رفتگی در نشیمنگاه یا پشتی ان ختم می شوند.

تعمیر فرو رفتگی مبل را می توان مهم ترین بخش تعمیر مبل معرفی کرد و اگر زمانی مبل شما نرمی کافی را ارائه نداد باید به فرو رفتگی ها ایجاد شده روی ان دقت کنید.

 جالب است بدانید که تعمیر فرو رفتگی مبل مختص به مبلمانی خاص نیست و شما با هر نوع مبلمانی که در محل کار یا خانه دارید به این سرویس شرکت تعمیرات مبل نیاز پیدا خواهید کرد.

برای تعمیر فرو رفتگی مبل پشتی ، نشیمنگاه ، کوسن ، اسفنج ، فوم و فنر مبل می بایست مورد بررسی قرار بگیرند تا با شناسایی علت دقیق فرو رفتگی ان را به بهترین شکل ممکن برطرف نمود.

فرو رفتگی از جمله اسیب های شایع در بین انواع مبلمان است که حتی علت ان می تواند ناشی از فریم معیوب ان نیز باشد و حتما باید فریم مبل اصلاح شود.

تعمیر فرو رفتگی مبلمان یکی از راهکار های موثر بر احیای ظاهر مبلمان است که به همین منظور روش های مختلفی برای بازسازی ظاهری مبلمان به وجود امده است.

پیش از هر چیزی لازم است اشاره کنیم که هیچ گونه روش خانگی برای تعمیرات فرو رفتگی مبل در منزل توصیه نمی شود زیرا برای احیای فرو رفتگی لازم به تعویض و تعمیر متریال اصلی مبلمان و رویه کوبی دوباره ان می باشد.

علت فرو رفتگی مبلمان چیست؟

همانطور که می دانید مبلمان ابزاری کاربردی برای ایجاد راحتی و رفاه در محیط کار و خانه می باشند و فرو رفتگی در بخش های مختلف راحتی و ارامش را از ان سلب خواهد نمود.

ساده ترین و ارزان ترین راه حل ممکن برای مقابله با این چالش جدید تعمیر فرو رفتگی مبل است بنابراین نیازی به مراجعه به مراکز و بورس خرید مبلمان نیست.

در تعمیر فرو رفتگی مبل بسته طرح و نوع مبلمان متریال جدید جایگزین موارد قبلی می شوند و این جایگزینی برابر است بازیابی راحتی و ظاهر اولیه مبل در کنار حذف هزینه های سنگین خرید مبلمان جدید!

البته نوسازی را تنها به تعمیر فرو رفتگی مبلمان محدود نکنید زیرا تعمیر و نوسازی مبل با انواع تعمیرات و رنگ کاری فریم و رومبلی با کمترین هزینه امکان پذیر است.

ترفند تعمیر فرو رفتگی مبلمان روشی هوشمندانه است که موجب می شود مبلمان قدیمی در دکوراسیون نو و تازه به نظر برسند و علاوه بر ان راحتی از دسته رفته را بدست اورد.

از انجاییکه مبلمان ابزاری پرکاربرد هستند و قطعات بسیاری در عملکرد راحتی انها موثر بوده همکاران ما در تعمیرات مبل نهایت تخصص و دقت  رابع کار می بندند تا تعمیرات فرو رفتگی مبل به صورت کامل و بدون نقص انجام گیرد.

نحوه تعمیر فرو رفتگی مبل

خدمات مرتبط با تعمیر فرو رفتگی مبل به دو شیوه صورت می گیرد ، شیوه نخست ارسال مبلمان به کارگاه برای رفع فرو رفتگی و شیوه دوم تعمیر مبل در محل می باشد که در هر دو شیوه تمامی عملیات مورد نیاز برای بهسازی مبلمان صورت می گیرد.

متاسفانه در صورت بالا بودن میزان فرو رفتگی تعمیرکار شانس چندانی برای رفع ان در محل نخواهد داشت و لازم است اقدامات نهایی در کارگاه صورت گیرد.

با بروز اشکال فرو رفتگی در بخش های مختلف مبل یکنواختی و فرم خود را ازدست می دهد و به نوعی ازار دهنده می گردد ، اگرچه این اشکال دلایل متعددی می تواند داشته باشد اما در تمامی موارد تعویض محتوای مبل کارساز است.

فوم و اسفنج از محتویات داخلی مبلمان هستند که در تعمیر فرو رفتگی مبلمان بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و هر گونه نقص در این موارد شاهد فرو رفتگی در مبلمان خواهیم بود.

فشار وارده به اسفنج و فوم مبل پس از مدت زمانی انها را از فرم اولیه خود خارج می کند یا به اصطلاح نشست می کنند و خاصیت برگشت پذیری با روش خانگی را ندارند.

در بسیاری از مبلمان قابلیت دسترسی به محتوای داخلی انها وجود دارد و  با تهیه متریال جایگزین می توانید به راحتی تعمیرات فرو رفتگی مبل را در منزل انجام دهید.

البته اگر نواقص به وجود امده در فنر های مبل باعث نشست سطح مبلمان می شود و تنها با تعویض این قطعه می توان به تعمیر فرو رفتگی مبلمان دست یافت.

هزینه تعمیر فرو رفتگی مبل

هزینه تعمیر فرو رفتگی مبل ارتباط مستقیمی با علت و میزان فرو رفتگی ها دارد و هر چقدر میزان نشست بیشتر باشد در نتیجه هزینه ها نیز بالاتر می رود.

گاهی اوقات تعمیر فرو رفتگی مبلمان تنها با تعویض اسفنج ان انجام می گردد و کمترین میزان هزینه تعمیر فرو رفتگی مبل محسوب می شود و از جمله خدمات تعمیر مبل است که در منزل نیز قابل انجام می باشد.

در برخی مواقع نیز خرابی هایی در کلاف مبل وجود دارد که باید اصلاح شوند و هزینه تعمیرات فرو رفتگی مبل را افزایش می دهد و کیفیت کلاف اصل اول در تعمیرات مبل است.

تعمیر کار مبل ابتدا تمامی موارد موثر بر هزینه تعمیر فرو رفتگی مبل را به اطلاع مشتریان می رساند تا در صورت تایید مشتریان اقدامات مورد نیاز برای رفع ان صورت گیرد.

اموزش تعمیرات مبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام خدمت شما

برای ارتباط گرفتن با واحد مشاوره و کارشناس فنی یا بر روی شماره تماس مستقیم یا آیکن پایین کلیک کنید تا وارد واتس اپ شوید

برای تماس مستقیم کلیک کنید

× مشاوره رایگان در واتس اپ